ua en ru

"Потвора - це ти": Мосійчук з палицею трохи не дав по голові Саакашвілі (відео)

"Потвора - це ти": Мосійчук з палицею трохи не дав по голові Саакашвілі (відео) Мосійчук і Саакашвілі (Колаж РБК-Україна)

Політики посварилися в прямому ефірі в розмові про корупцію

Нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук та лідер партії "Рух нових сил" Михайло Саакашвілі посварилися в прямому ефірі телеканалу NewsOne. Обговорювали політики Степана Бандеру, погані відносини з Польщею та рівень корупції в Україні.

Ситуація між чоловіками загострилася до того, що Ігор Мосійчук з палицею накинувся на свого опонента, розбороняти політиків допомагали провідні.

"Ось ви пропонуєте відмовитися від Степана Бандери і налагодити відносини з Польщею? Або зробити угорську мову другою в Закарпатті, як вони хочуть, і таким чином помиритися з Угорщиною? Або дати можливість арештовувати українських журналістів у Білорусі і помиритися з Лукашенком ? Дайте конкретний рецепт", – сказав Мосійчук.

"Ніхто не пропонує відмовитися від української історії. Я був не раз на польському телебаченні, захищав українську позицію і завжди буду її захищати", – парирував Саакашвілі.

Відео: Мосійчук і Саакашвілі (YouTube/NewsOne)

Мосійчук заявив, що Михайло є "пропащим" корупціонером.

"Ви з компанією Саакашвілі щомісяця отримували по 200 тисяч! Ви, Саакашвілі, з компанією Шеварнадзе. Є платіжки! Його племінник їх оприлюднив. Ви також займалися корупцією в Грузії. Ви також корупціонер і вас за це переслідують... І взагалі ви не маєте права займатися політикою в Україні...Ти вбивав грузин", – сказав Мосійчук.

"Так, я смажених дітей теж їв", - різко відповів Саакашвілі.

Пізніше чоловіки продовжили "обмінюватися люб'язностями", Саакашвілі назвав "чудовиськами" українських політиків, але Мосійчук закричав, що "чудовисько" це Саакашвілі.

Як раніше повідомлялося, Мосійчук розповів про свій стан здоров'я.