ua en ru

"Потисли руку Кличку, Льюїсу та Холіфілду": легенди боксу відвідали центр допомоги дітям "Місто щасливих дітей" (відео)

"Потисли руку Кличку, Льюїсу та Холіфілду": легенди боксу відвідали центр допомоги дітям "Місто щасливих дітей" (відео) Леннокс Льюїс та Евандер Холіфілд відвідали Київ

Журналіст підкреслив, що відомі боксери спілкувалися з дітьми відверто

Легендарні чемпіони світу з боксу Віталій Кличко, Леннокс Льюїс та Евандер Холіфілд виявились досяжними, відвертими та весело провели час з київськими дітьми. Про це написав журналіст сайту "Обозреватель" В’ячеслав Боткалюк у соціальній мережі Facebook.

"Потиснути руку Ленноксу Льюїсу чи Евандеру Холіфілду – колись це була недосяжна мрія... Але сьогодні я робив це з задоволенням! І не тому, що вони зірки боксу, а тому, що вони досяжні, контактні, відверті та з чистими серцями. І я пишу не про їхню комунікацію з пресою", – поділився враженнями журналіст.

За його словами, легенди боксу відвідали центр допомоги дітям "Місто щасливих дітей" та розповіли малечі, як їм вдалось стати чемпіонами світу.

"Ці кремезні "важковаговики" сьогодні спілкувались з дітьми. З дітьми, які постраждали від насилля і проходять реабілітацію. Діти повзали по них, залазили на плечі, плескали по лисині. Жоден з них навіть не натякнув на те, що їх це втомлює. Вони щиро дарували усмішки та розповідали про своє досить скромне дитинство. Саме тому я їм дякую. Дякую за візит до України та за участь у соціальному проекті", – написав В’ячеслав Боткалюк.

Потиснути руку Ленноксу Льюісу чи Евандеру Холіфілду – колись це була недосяжна мрія…. Але сьогодні я робив це з задоволенням! І не тому, що вони зірки боксу, а том, що вони доступні, контактні, відверті і з чистими серцями. І я пишу не про їх комунікацію з пресою. Ці кремезні важковаговики сьогодні спілкувались з дітьми. З дітьми, які постраждали від насилля і проходять реабілітацію. Діти повзали по ним, залазили на плечі, плескали по лисині. Жоден з них навіть не натякнув на те, що їх це втомлює. Вони щиро дарували посмішки і розповідали про своє, досить скромне, дитинство. Саме тому я їм дякую. Дякую за візит до України і за участь у соціальному проекті.

Опубліковано Viacheslav Butkaliuk Вівторок, 2 жовтня 2018 р.

Нагадаємо, що в Києві триває конгрес Всесвітньої боксерської ради (WBC). В рамках соціальних проектів організації легендарні чемпіони – Віталій Кличко, Леннокс Льюїс, Евандер Холіфілд – відвідали центр допомоги дітям, провели благодійний аукціон, де зібрали 200 тисяч доларів на облаштування спортивного залу в Маріуполі, провели автограф-сесію та відкрили новий боксерський зал у столиці.

Нагадаємо також, брати Клички потрапили в Книгу рекордів Гіннесса.

Найкумедніші битви поглядів (відео: РБК-Україна)