ru ua

Прес-конференція Путіна: український журналіст ледь не спровокував скандал

Прес-конференція Путіна: український журналіст ледь не спровокував скандал Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

У залі намагалися перекричати його слова

Український журналіст Роман Цимбалюк ледь не спровокував скандал на прес-конференції президента Росії Володимира Путіна. Відповідне відео було опубліковано на YouTube.

Журналіст зазначив, що Путін не завжди відповідає на питання. Однак він вирішив запитати у голови РФ, чи не хоче влаштувати обмін полонених і як довго Путін буде займати абсурдну позицію по Донбасу.

"Ви ніколи не приховували, що відправляєте людей на Донбас "вирішувати людей військові питання", в житті це називається "вбивати громадян України". Наша армія знає, що з цими людьми робити з вашими "решателями" або "рішалами". Частина з них потрапляє в полон, потім у в'язниці... Ось у вас закінчується третій термін, раптом вас не виберуть. Ви не хочете влаштувати обмін (полонених – ред.)?" – заявив Цимбалюк.

Відео: Роман Цимбалюк ставить запитання Путіну (youtube.com/НУДЯТИНКА)

"Адже ваші люди займаються там різаниною", – зазначив він.

Поки журналіст ставив запитання в залі почали лунати крики та вигуки. Люди намагалися перекричати Романа Цимбалюка.

"Це не питання! Це провокація!" – почали обурюватися в залі.

Відзначимо, що Путін не став відразу відповідати на питання Цимбалюка, давши слово представнику російського державного інформаційного агентства.

Потім господар Кремля заявив, що "російської армії на Донбасі немає".

До речі, Путін вважає дії Саакашвілі "плювком" у українців.

"Він же очолював, був президентом незалежної грузинської держави, тепер там носиться по площах і кричить на весь світ: я - українець. А що, в Україні немає справжніх українців? Та Україна все це терпить!" - додав російський президент.