ua en ru

"Згодилося пончо": Мосійчук розповів про свій стан здоров’я

"Згодилося пончо": Мосійчук розповів про свій стан здоров’я Ігор Мосійчук (Мусієнко Владислав/УНІАН)

В тілі нардепа залишилося ще п’ять вражаючих елементів

Депутат Верховної Ради України від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук, на якого у Києві був скоєний замах, закінчив лікування в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. Шалімова. Про це депутат повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Сьогодні закінчив лікування в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. Шалімова. З мене вже знято всі шви, але, на жаль, в тілі залишається ще п’ять вражаючих елементів, і що з ними робити, лікарі вирішать не раніше ніж за місяць", - розповів Мосійчук.

"Вже в іншому медичному профільному закладі продовжу лікувати контузію правої ноги, на яку ледь ступаю, та відкритий перелом правої руки", - відзначив він.

"А поки щиро дякую своєму другу - директору інститута ім. Шалімова Олександру Юрійовичу Усенко і доктору Ольгі Гіндіч, які лікували мене після того страшного замаху. Низький уклін! P.S. І як бачите, згодилося справжнє аргентинське пончо", - додав парламентар.

Він також опублікував своє фото у подарованому аргентинському пончо.

"Згодилося пончо": Мосійчук розповів про свій стан здоров’я

Фото: Ігор Мосійчук (facebook.com/igor.mosijcuk)

Нагадаємо, 25 жовтня у Києві біля офісу телеканалу "Еспресо" було скоєно замах на Мосійчука. В результаті вибуху, який прогримів в Солом’янському районі, загинули двоє людей – охоронець нардепа, спецпризначенець Руслан Кушнір та підполковник Михайло Морміль. Ще троє постраждали, зокрема Мосійчук і політолог Віталій Бала.

"Згодилося пончо": Мосійчук розповів про свій стан здоров’я

Скріншот поста (facebook.com/igor.mosijcuk)

До речі, у Раді вшанували пам'ять Окуєвої та загиблих під час вибуху у Києві.

У Верховній Раді України оголосили хвилину мовчання, щоб вшанувати пам'ять загиблих бійця АТО Аміни Окуєвої, спецпризначинця Руслана Кушніра та підполковника Михайла Морміля.

Хвилину мовчання оголосив народний депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук, який повернувся до роботи після замаху на вбивство - вибуху у Києві під офісом "ЕспресоТБ". Нагадаємо, Аміна Окуєва була його помічницею.

"Шановний український народе! Шановний український парламент! Вмикаючи новини, українцю стає страшно: того вбили, того підірвали, там поліцейським гранату кинули, там перестрілка між озброєними громадянами. Треба покласти цьому край…" – сказав Мосійчук.

"Я просив би український парламент вшанувати хвилиною мовчання пам'ять моєї загиблої помічниці Аміни Окуєвої, мого охоронця, спецпризначенця Руслана Кушніра, випадково загиблого підполковника Михайла Морміля і кожну жертву російсько-кримінального терору", - наголосив депутат.