ru ua

"Пусть стреляют, мы хоть что-то имеем": мережу сколихнула розповідь про пенсіонерів Донецька

"Пусть стреляют, мы хоть что-то имеем": мережу сколихнула розповідь про пенсіонерів Донецька Фото: Прапори "ДНР" (vk.com/id26155524)

Не всі жителі окупованих територій хочуть завершення війни

В мережі повідомили шокуючу інформацію про враження пенсіонерів окупованих територій від збройного конфлікту між українськими військовими та бойовиками самопроголошених республік, підтримуваних Росією. Про це написав місцевий депутат районної ради в Донецькій області Олексій Ляшенко на своїй сторінці в Facebook.

Він розповів, що перебуває під глибоким враженням від розмови з пенсіонером з Донецька, якого зустрів на блокпості.

"Під впливом розмови з пенсіонером із Донецька. Пишу поки все вирує. Чоловік з жіночкою на Рено " Кліо" приїхали з Донецька отримати пенсію і купити 140 кілограмів дозволених продуктів які можна провозити через блокпости. А вирує все, ось чому. Спитав яка ж українська пенсія у них після підвищення. У нього 7456 - бувший шахтар, у неї 2422 працювала на "Точмаші". А ще там у нього 6600 рублів, у неї 2500 рублів - рахуйте самі", - пише Олексій.

За його словами, поруч з ними наші жіночки в черзі на вигляд як злиденні - злидні і погляд мешканців неокупованої України дуже сумний.

Та, як наголошує Ляшенко, головне не це.

"Головне те коли я почав розповідати що може скоро будуть миротворці і ви (на увазі окупована територія) знову станете Україною і війна закінчиться. Від відповіді жіночки, навіть не чоловіка, я ввійшов в ступор. Дослівно: "Да пусть стреляют. Пока они там играют в войнушку, мы хоть что-то имеем", - обурується чоловік.

"Отакі є люди. Звісно це не показник що всі такі, але. Ще є перевізники які теж так вважають. Це жах. Сумно що ні уряд, ні президент,ні депутати не хочуть бачити цю проблему", - підсумовує він.

"Пусть стреляют, мы хоть что-то имеем": мережу сколихнула розповідь про пенсіонерів Донецька

Скріншот поста (facebook.com/АлексейЛяшенко)

Користувачі соцмереж обурилися такою поведінкою цих людей.

"Пусть стреляют, мы хоть что-то имеем": мережу сколихнула розповідь про пенсіонерів Донецька

Скріншот коментарів (facebook.com/АлексейЛяшенко)

Нагадаємо, що журналіст розповів подробиці про загибель бійця АТО.