Радіоведучий Куликов заявив, що якісної україномовної музики вистачить, щоб заповнити 70% ефіру

Радіоведучий Куликов заявив, що якісної україномовної музики вистачить, щоб заповнити 70% ефіру
Фото: Андрій Куликов

Журналіст зазначив, що проблема квот української музики в ефірі вітчизняних радіостанцій майже безпідставна

Український журналіст, теле - і радіоведучий Андрій Куликов заявив, що якісної україномовної музики вистачить, щоб наповнити до 70% нашого радіоефіру. Про це він розповів в інтерв'ю Styler.

На його думку, проблема квот української музики фактично не має підстав, проте саме якість необхідних 25% україномовних пісень є важливим питанням.

"Я вам відповідально заявляю: якісної україномовної музики вистачить, щоб нею можна було наповнити до 70% нашого радіоефіру. Різножанрової, різноформатної: на всі смаки. Я вже не кажу про інструментальну музику. А ми робимо проблему навколо 25%. Насправді це мізер. Якщо брати, вибачте, неякісну музику, то можна і всі 100% заповнити. На жаль, коли ми впроваджуємо 25%, та ініціатива при цьому йде не знизу, не від тих хто виробляє, а хто керує та видає стратегію, то і ці 25% не обов'язково будуть якісними", - зазначив Куликов.

До речі, журналіст Куликов розповів, читають укрСМИ на окупованих територіях.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся