ru ua

Батьки оголосили протест: нові подробиці гучного скандалу в школі Прикарпаття

Батьки оголосили протест: нові подробиці гучного скандалу в школі Прикарпаття Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Діти скаржаться на головний біль і нудоту після відвідування школи

Відео: YouYube/Espreso.TV

У прикарпатському селі Кривець Івано-Франківської області батьки не пускають дітей до школи через катастрофічну ситуацію з цвіллю, яка покрила весь перший поверх.

Діти перестали відвідувати уроки після зимових канікул, оскільки батьки стурбовані станом їх здоров'я. Хоча школа офіційно не закрита.

Місцева школа відносно нова - їй всього сім років. У трагедії люди звинувачують підрядників.

Недбалість будівельників буде складно довести, оскільки будівлю почали зводити 2006-го, а з часом будівництво через брак грошей "заморозили". Через чотири роки відновили і за кілька місяців звели навчальний заклад.

Батьки оголосили протест: нові подробиці гучного скандалу в школі Прикарпаття

Цвіль в школі (Скріншот відео: YouYube/Espreso.TV)

Батьки забили на сполох, коли діти почали постійно хворіти і кашляти, а лікарі ніяк не могли встановити причину. Виявилося, будівля першого поверху покрита цвіллю від стін до стелі. І навіть на книжках з шкільної бібліотеки був грибок. Також виявилося, що в школі протікає дах.

Однак замовник зведення школи каже, що будівельники не винні. Єдина причина - це підйом грунтових вод.

Чиновники вже пообіцяли зробити ремонт найближчим часом. Вони запропонували проводити уроки на другому поверсі або водити дітей в сусідню школу, щоб не зривати навчальний процес.

Нагадаємо, у Кривому Розі неадекватна вчителька загнобила старшокласницю через те, що дівчинка пропускала уроки "за сімейними обставинами".

До речі, в гімназії міста Генічеськ Херсонської області дітям примусово викладають російську мову.

Також ми писали про те, що в школі міста Маріуполь Донецької області на голову падає цегла - будівля знаходиться в аварійному стані. Адміністрація відмовляється вживати заходів.

Відео: РБК-Україна