ua en ru

У рідному селі Епіфанія громада перейшла до ПЦУ: як це відбувалося

У рідному селі Епіфанія громада перейшла до ПЦУ: як це відбувалося Колаж РБК-Україна

Все більше громад продовжують переходити до ПЦУ

В рідному селі Епіфанія громада прийняла рішення перейти від УПЦ МП до ПЦУ. При цьому обійшлося без конфліктів. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Більшість жителів села Стара Жадова проголосували за перехід до Православної церкви України. Ті, хто був проти переходу, збори проігнорували разом з місцевим священиком.

Варто зазначити, що змінити конфесійну приналежність громаді вдалося тільки з другої спроби, оскільки два тижні тому для цього не вистачило голосів.

Відео: YouTube/ТСН

Нагадаємо, що в ПЦУ розповіли, чи можна їсти м'ясо в піст. Зазначимо, що Великий піст розпочнеться після Масляного тижня 11 березня і триватиме до 27 квітня, коли почнеться свято Пасхи. Православні знають про заборони на деякі продукти харчування під час строгого посту, але при цьому існують і винятки з правил.

Раніше повідомлялося про те, що на Буковині священики побилися через перехід до ПЦУ. У Чернівецькій області церковна громада села Бережонка проголосувала за перехід церкви святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова до Православної церкви України. Але збори закінчилися бійкою священнослужителів.

Ми також писали про те, що Епіфаній назвав число парафій, готових перейти в ПЦУ.