"Неправильна" географія: У Росії забороняють карти з Кримом у складі України

У Росії забороняють карти з Кримом у складі України
Фото: Крим на карті Росії з'явився в 2015 році

Проект федерального закону внесений на розгляд Держдуми Росії

Російські депутати Сергій Цеков і Ольга Ковітіді 3 березня внесли на розгляд Держдуми Росії законопроект, що забороняє використовувати в рекламі та друкованих матеріалах географічні карти Криму у складі України. Відповідні зміни запропоновано внести в закон "Про рекламу". повідомляють Крим. Реалії, документ размешен в електронній базі даних парламенту.

Поправками до федерального закону пропонується встановити заборону на використання в рекламі "перекручених топографічних даних". На думку авторів ініціативи, подібна друкована продукція, навчальна література, наочні посібники "за своїм змістом можуть кваліфікуватися як пропаганда порушення територіальної цілісності Росії".

Нагадуємо, Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Однак Москва заперечує факт окупації півострова, називаючи це "відновленням історичної справедливості" і добровільним вибором "народу Криму".

А в Україні згадали кримського татарина, який став однією з перших жертв російської окупації півострова.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся