Росія відмовилася від дистанційного виступу Самойлової в Євробаченні 2017

Росія відмовилася від дистанційного виступу Самойлової в Євробаченні 2017
Фото: Юлія Самойлова

"Перший канал" вважає, що пропозиція виступити дистанційно суперечить смислу конкурса

У Росії відмовилися від пропозиції виступити дистанційно на конкурсі Євробачення 2017. Про це заявив російський "Перший канал".

Представники каналу вважають, що заборона СБУ на в'їзд Юлії Самойлової в Україну порушує правила конкурсу.

"Перший канал діяв у повній відповідності з правилами "Євробачення" і вибрав учасника конкурсу, який зареєстрований EBU і залишається чинним конкурсантом. Претензій до Юлії Самойлової з боку EBU немає. За правилами Євробачення, країна-мовник має забезпечити всім учасникам можливість отримати в'їзну візу на весь період проведення заходу". Таким чином відмова Юлії Самойлової у в'їзді на територію України порушує правила конкурсу", - наголосило керівництво каналу.

Вони також заявили, що відмовляються від пропозиції взяти участь у конкурсі дистанційно, оскільки воно, на їх думку, суперечить змістом заходи.

"Ми вважаємо дивним пропозицію дистанційної участі і відмовляємося від неї, оскільки вона, безумовно, суперечить самому змісту заходу, неухильним правилом якого є виступ у живому ефірі на сцені Євробачення. Ми вважаємо, що Європейський Мовний Союз не повинен винаходити нових правил для російського учасника в 2017 році і здатний провести конкурс у відповідності зі своїм регламентом", - йдеться в заяві телеканалу.

Читайте також, відомий журналіст висловився про скандал з Самойлової.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся