ru ua

Руслана пообіцяла створити "грозу" у фіналі Євробачення 2017 і перевершити "Дикі танці"

Руслана пообіцяла створити "грозу" у фіналі Євробачення 2017 і перевершити "Дикі танці" Фото: Руслана (facebook.com/ruslana.lyzhychko.5)

Артистка під час спілкування з журналістами зазначила непросту ситуацію в Україні

Під час великого фіналу Євробачення 2017 буде виступати і українська переможниця конкурсу 2004 року Руслана, правда робити вона це буде в кольчузі, вага якої становить не менше 10 кілограм. Про це вона розповіла під час прес-конференції, передає УНИАН.

"Я буду виступати 13 травня в кольчузі, плюс 10 кілограм. Я знімалася в цьому костюмі в кліпі. Ми повністю створили справжню грозу. Дуже важко в кольчузі танцювати під дощем. Але думаю, це найлегше, що можна зробити. Найважчим було пройти ці 12 років і дійти до цього моменту", — зазначила артистка.

altФото: Генеральна репетиція Руслани (unian.ua)

Крім того, на сцені співачка буде співати пісню It's Magical на трьох мовах: українською, англійською та "мовою своїх гір".

"Я буду говорити про музику і про важливі речі. Обійти події, в яких я була в епіцентрі – неможливо. Я знаю, як багато людей відчувають страждання. Я знаю, що мій виступ дуже символічний. Знаю, що людей, які відчувають страждання, можна вилікувати любов'ю", — зазначає вона.

Також Руслана пообіцяла, що під час фіналу глядачі зможуть побачити інтеграцію Європи в Україну і України в Європу в музиці.

"Це великий шанс для України вийти на музичний простір світу. Команда, яка працювала над цим нашим шоу величезна", — додала зірка.

Тим часом з'явилося повне відео конкурсного номера O. Torvald на Євробаченні 2017.