Найкрасивіші дівчата нової поліції Києва

Найкрасивіші дівчата нової поліції Києва
Фото: Дівчата-поліцейські

Дівчат Національної поліції України 27 %. Це більше, ніж в будь-якій іншій країні Європейського союзу

Після створення нової патрульної служби в Києві стало ясно, що одна з найбільш обговорюваних тем в інтернеті - це вибір "сексуальних фавориток", передає avtomaniya.com.


Найкрасивіші дівчата нової поліції Києва

Фото: Валерія Волощук

Блондинку Валерію Волощук вперше помітили після порятунку нею немічного лелеки на території столичного "Експоцентру України". Валерія підкупила жителів столиці зворушливою зовнішністю, а потім розкрила і свій інтелектуальний потенціал. За освітою дівчина юрист, проте залишила практику на користь захисту суспільства. Також Валерія веде активне соціальне життя - в даний час вона привертає увагу громадськості до проблеми раку грудей.

 

Найкрасивіші дівчата нової поліції Києва

Фото: Вікторія Черванчук

Ще одна приваблива блондинка-поліцейський - Вікторія Черванчук - обманює своєї вразливої зовнішністю. Дівчина є лейтенантом міліції. Звання вона отримала в цьому році, закінчивши Національний університет податкової служби. Судячи з її сторінках у соціальних мережах, до приходу в поліцію Вікторія вела активне світське життя. Дівчина захоплюється фотографією та небайдужа до футболу. Її статус ВКонтакте говорить: "Все одно буду чекати..."

 

Найкрасивіші дівчата нової поліції Києва

Фото: Людмила Ульянченко

Людмила Ульянченко народилася в 1992 році в Черкасах. Судячи з публікацій в соціальних мережах, особа вона досить романтична і не без почуття гумору. Причина, по якій дівчина проміняла свої красиві наряди на досить строгу форму поліції, залишаються невідомими. Після побіжного ознайомлення з її сторінкою виникає відчуття, що серце красуні вже зайнято. Втім, статус відносин прихований. Життєве кредо говорить "Carpe diem", що в перекладі з латині означає "Лови момент".

 

Найкрасивіші дівчата нової поліції Києва

Фото: Діана Лугова

Судячи із записів в соціальних мережах, молода Діана Лугова встигла й по клубах походити, і по морях поїздити, і обзавестися шанувальниками. Однак за ляльковою зовнішністю ховається кандидат у майстри спорту з боксу. Так що питання, чи вона зможе при необхідності застосувати силу на службі, пропонуємо закрити відразу. Крім того, в 2015 році дівчина закінчила університет і отримала ступінь магістра права.

 

Найкрасивіші дівчата нової поліції Києва

Фото: Людмила Черняхова (Мілевич)

Мабуть, найвідоміша представниця нової поліції Києва - Людмила Черняхова (Мілевич). Завдяки своїй яскравій та незвичній для поліції (але дуже підходящої для обкладинок журналів) зовнішності вона знайшла справжню славу в Інтернеті.

Перший час в Мережі часто нарікали, що такій дівчині не місце в силовій структурі, однак пізніше Людмила домоглася поваги. Зокрема, тому, що вела себе досить відкрито і спілкувалася з багатьма жителями столиці та місцевими журналістами. Також Людмила створила власний канал на YouTube, де розповідала про себе особисто, так і про службу в поліції, а також про причини, за яких вона вступила до лав правоохоронців.

Нещодавно п'ять усміхнених хлопців і дівчат в красивій формі розповіли Styler про те, як і чому служба в поліції змінила їх життя.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся