ru ua

На сайті безкоштовних оголошень пропонують допомогу для абітурієнтів, якi погано здали ЗНО (оновлено)

На сайті безкоштовних оголошень пропонують допомогу для абітурієнтів, якi погано здали ЗНО (оновлено) Колаж РБК-Україна

Styler вирішив дізнатися, яку суму просять "добрі люди" за допомогу у вступі

На сайті безкоштовних оголошень з'явилося пропозицію допомогти абітурієнтами з низькими результатами ЗНО вступити до КНУ ім.Т.Шевченка. Styler вирішив зв'язатися з автором оголошення.

“Якщо у вас дуже низькі бали за результатами ЗНО, але ви не хочете втрачати час і відразу вступити і отримати якісну вищу юридичну або економічну освіту, яке відкриє вам шлях і перспективи в житті, то ми можемо вам в цьому допомогти! Допоможемо вступити вам або вашим дітям в найпрестижніший університет України - КНУ імені Тараса Шевченка", - повідомляється в оголошенні

На сайті безкоштовних оголошень пропонують допомогу для абітурієнтів, якi погано здали ЗНО (оновлено)

Автор оголошення підкреслює, що кількість місць обмежена (Скріншот)

Допомога пропонується при вступі на юридичний (спеціальність "Право") та економічний (спеціальність "Фінанси, банківська справа і страхування") факультети.

Коли Styler спробував зв'язатися з Віталієм Валентиновичем (це контактна особа зазначено в оголошенні, - ред.), він повідомив, що зайнятий і пообіцяв передзвонити пізніше. Зазначимо, що користувач був зареєстрований на сайті у січні 2017 року, але інших оголошень не розміщував.

На сайті безкоштовних оголошень пропонують допомогу для абітурієнтів, якi погано здали ЗНО (оновлено)

Користувач був зареєстрований на сайті у січні 2017 року, але інших оголошень не розміщував (Скріншот)

Зазначимо, що чотири роки тому в ЗМІ вже повідомлялося, що даний номер телефону належить шахраям, які здійснювали пасажирські перевезення з Інгульця (Кривий Ріг) в Крим.

Автор оголошення передзвонив кореспонденту Styler і запевнив, що допоможе абітурієнту з низькими балами ЗНО вступити на економічний факультет.

"Ви - репетитор?" - уточнив кореспондент.

"Ні, я - людина, яка допомагає вступити", - відповіли в трубці.