ua en ru

У мережі показали незвичайного помічника в пошуках загиблих в АТО (відео)

У мережі показали незвичайного помічника в пошуках загиблих в АТО (відео) Помічник в АТО (Скріншот з facebook.com/ato.new)

Третій рік поспіль у районі проведення антитерористичної операції здійснюються заходи з пошуку зниклих без вести

У мережі розповіли про чотириногого друга людини, яка допомагає шукати тіла загиблих бійців АТО на Донбасі. Це робить собака з унікальними здібностями, повідомляється в сюжеті прес-центру АТО Facebook.

"Єдина в Україні собака, яка має унікальні здібності, допомагає шукати тіла загиблих. Третій рік поспіль у районі проведення антитерористичної операції здійснюються заходи з пошуку зниклих без вести, ексгумації та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів в рамках гуманітарного проекту "Евакуація-200", - сказано в описі під відео.

Відео: Собака в АТО (facebook.com/ato.news)

"Ця собака пошуково-рятувальна. На сьогоднішній день вона унікальна. Вона працює з пошуку загиблих. Якщо людина жива - вона його облаює, якщо мертвий - собака просто лежить біля нього", - розповіла одна з жінок в АТО.

Також опубліковано відео, на якому зафіксований результат пошуку загиблого військового з допомогою собаки.

Як раніше повідомлялося, у Києві вівчарка повернулася до свого господаря через рік після зникнення. Тварина пропало під час прогулянки.