ru ua

У мережі з'явилося яскраве відео змагань артилеристів АТО

У мережі з'явилося яскраве відео змагань артилеристів АТО Артилеристи АТО (Кадр з відео youtube.com/Військове телебачення України)

Виконання бойових завдань вимагає високої витривалості і хорошої фізичної підготовки

У мережі з'явилося яскраве відео змагань артилеристів АТО. Відповідний ролик опублікувало на своїй сторінці в Facebook "Військове телебачення України".

У цих змаганнях артилеристи показують високу підготовку до поставлених бойових завдань, подолання різних перешкод, і тренуються надавати першу допомогу пораненим.

"Щоб перемогти в бою, артилеристові потрібно бути не лише швидким і точним в розрахунках, запорукою успіху стають також фізичне загартування, вправність і витривалість. Ці якості і командний дух продемонстрували артилеристи сил АТО під час змагань на спеціальній смузі перешкод", - йдеться в описі до відео.

Відео: Артилеристи АТО демонструють високу бойову підготовку (youtube.com/Військове телебачення України)

Нагадаємо, у мережі показали випробування нових бронемашин для українських військових. Після модернізації бронетранспортер став ще більш безпечним для екіпажу і страшніше для ворога. На випробувальному полігоні новенький БТР-4-Е стріляє з гармати, кулемети і гранатомети.