ua en ru

У мережі знову закликали заборонити гастролі всіх пропутінських "зірок" в Україні

У мережі знову закликали заборонити гастролі всіх пропутінських "зірок" в Україні Фото: Афіші концерту Крістіни Орбакайте в Києві

Виступи даних артистів мають вельми сумнівну культурну цінність

Відомий український блогер, актор і телеведучий Андрій Альохін знову підняв у мережі питання про доцільність надання дозволу на гастролі в Україні пропутінською зіркам, які повернувшись додому, заявляють, що гастролі в Криму їх "окрилили" й "підняли". Про це він написав у Facebook.

"Чесно – я *уею від цих афіш: якісь васильєви, оскари кучери, христини арбакайты – вся ця великопутенская вата в антрепризах, яка приїжджає сюди по швидкому зрубати бабло... Я, звичайно, розумію: ах, мистецтво вище політики, вони ж кріпаки, але видатні ортисты, посварили нас – але ваще як? Вам не гидко?", - ставить він питання.

На його думку, будь-якого нормального громадянина у будь-якій нормальній країні збентежило б сусідство плакатів із загиблим на війні хлопчиком і зірок з Санкт-Петербурга "після тріумфальних гастролей в Севастополі".

Варто відзначити, що більшість з 120 коментаторів підтримало блогера, написавши, що поява подібних зірок на нашій сцені – наслідок, а не причина, а також висловивши сумнів у культурній цінності подібних виступів. Також в черговий раз було піднято питання про самоповагу українців.

У мережі знову закликали заборонити гастролі всіх пропутінських "зірок" в Україні

У мережі знову закликали заборонити гастролі всіх пропутінських "зірок" в УкраїніУ мережі знову закликали заборонити гастролі всіх пропутінських "зірок" в Україні

А поки російські співаки виступають в Україні, Ані Лорак хвалиться гастролями в Росії.