ua en ru

"Слава Україні!": в мережі показали реакцію хорватів на українців (відео)

"Слава Україні!": в мережі показали реакцію хорватів на українців (відео) Фото: facebook com matchtv

Вболівальники дуже тепло зустріли українок

У мережі показали, як хорватські уболівальники відреагували на зустріч з українками. Відповідне відео опублікувала Дарина Рогачук на своїй сторінці в Facebook.

"Ось що тепер буває, коли хорвати бачать українок. Не тільки Віда знає: "Слава Україні!", - прокоментувала вона опублікований ролик.

Відео: Реакція хорватів на українок (facebook.com/rogachuk.daryna)

Судячи з кадрів відео, хорватські вболівальники дуже емоційно і радо зустріли українців. Вони обмінялися традиційними патріотичними привітаннями.

"Слава Україні!": в мережі показали реакцію хорватів на українців (відео)

Скріншот поста (facebook.com/rogachuk.daryna)

До речі, футболісти збірної Хорватії перевершили Виду і Вукоєвича.

Футболісти збірної Хорватії Деян Ловрен і Шім'ї Врсалько після перемоги над Аргентиною в груповому турнірі Чемпіонату світу з футболу 2018 записали відео, на якому виконали патріотичну пісню "Bojna Čavoglave" співака Марко Перкович. Відповідне відео опубліковано на сторінці "LFC Round Up" в соцмережі Twitter.

Музикант Перкович під час війни в Хорватії за незалежність в 1991-1995 роках організував у рідному селі загін самооборони.

У тексті пісні є фраза "Za dom! Spremni!" ("За Батьківщину! Чи готові!"), Що є привітанням хорватської ультраправої організації, причетної до геноциду сербів, євреїв і ромів.

Неймовірні приклади з проведення захисту воріт