Стало відомо, як українці ставляться до автономії для Донбасу

Стало відомо, як українці ставляться до автономії для Донбасу
Фото: Бойовики на Донбасі (facebook.com/Игорь Іванов)

Серед населення провели відповідне опитування

Переважна більшість українців вважає, що окуповані території Донецької і Луганської областей повинні бути у складі України на колишніх умовах. Про це на Круглому столі "Повернення окупованих територій Донбасу. Український план", який проводило видання DT.UA, заявила директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешина.

Так, згідно з даними, в цілому населення не підтримує надання автономії або спеціального статусу цим областям. 25% вважає, що Донбас має повернутися під контроль України ,але з великими повноваженнями. 7% проголосувало за відділення територій від України, ще 2% - за їх приєднання до РФ.

"Мені здається, що особливості цього регіону, як і особливості ставлення громадян до вирішення проблем Донбасу, повинні бути враховані при виробленні повноцінної стратегії і розробки тактики повернення цих територій. Реального, а не формального повернення в український простір. І, звичайно, реалізація цієї стратегії передбачає велику роз'яснювальну роботу. Якщо метою є реінтеграція не тільки територій, але і людей", - зазначила соціолог.

Раніше відомий блогер пояснив, чому в Луганську сталася зміна влади.

Денис Казанський вважає, що події, які відбулися в Луганську за останній тиждень, поламали всю конструкцію, на якій стояла російська пропаганда.

"Ця історія з переворотом в "ЛНР" і вигнанням Теслярської з одного боку кумедна, а з іншого - дуже показова. Вона разом поламала всю конструкцію, яку чотири роки вибудовувала російська пропаганда. Адже за легендою в 2014 році жителі Донбасу повстали проти "державного перевороту" і "хунти", яка повалила "легітимного президента", - пояснив блогер на своїй сторінці.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся