ru ua

У Сумській області чоловік 20 років прожив з недійсним паспортом

У Сумській області чоловік 20 років прожив з недійсним паспортом Фото: Паспорт громадянина України (РБК-Україна)

Чиновник не поставив печатку і не понесе за це ніякої відповідальності

Житель села Панасівка Сумської області 20 років прожив з недійсним паспортом, оскільки в 1997 році при оформленні документа йому не поставили печатку. Про це повідомляє журналіст Богдан Логвиненко на своїй сторінці в Facebook.

"Проблема в тому, що Валерію видали паспорт в 97-му році без якоїсь печатки і тепер він не дійсний, а видавало його МВС України, а тепер паспортами завідує Державна Міграційна Служба України, тому нікому доставити цю печатку, треба робити новий. Про те, що Валерій по суті - особа без паспорта вже 20 років, він і гадки не мав", - пише журналіст.

У Сумській області чоловік 20 років прожив з недійсним паспортомФото: Валерій з с. Панасівка (facebook.com/logvynenko)

Крім того, зараз чоловік живе в будинку, в якому його не прописують, а прописаний в іншому районі, в будинку, якого вже немає.

Журналісти допомагають Валерію відновити документи, щоб здійснити його мрію про поїздку до Греції. Причому гроші на поїздку зібрані. Але залишається проблема з документами.

"Нам знову потрібно буде їхати до Сум і знову проходити ту ж процедуру, знову витрачати на це гроші, знову за це платити. Просто тому, що чиновник в 97-му не поставивши печатку і не понесе за це жодної відповідальності", - пише журналіст.

У Сумській області чоловік 20 років прожив з недійсним паспортом

Скріншот поста аккаунта facebook.com/logvynenko

Нагадаємо, компанія Henley&Partners опублікувала щорічний рейтинг Індексу паспортів і паспорт України виявився на найвищій позиції серед країн СНД.