Поруч з Межигір’ям: Син судді у 23 роки збудував елітний маєток за $2 млн

Син судді у 23 роки збудував елітний маєток за $2 млн
Фото: Будинок в Оболонському районі

Кандидат на посаду судді Верховного суду України не внесла в декларацію нерухомість своїх дітей

Суддя Вищого адміністративного суду, яка є кандидатом на посаду судді нового Верховного суду України, Нінель Маринчак, не внесла в декларацію про доходи елітну нерухомість, якою володіють її сини. Про це повідомляє проект Prosud.

В 2013-2015 роках суддя зазначала в декларації, що її доходи складаються з зарплати, матеріальної допомоги та прибутку від продажу нерухомого майна. Єдиним задекларованим членом родини судді є її мати-пенсіонерка.

У Нінель Маринчак також є два сини – Олег та Євген.  Prosud зазначає, що хлопці, скоріш за все проживають окремо, адже суддя їх не вносить до декларації. При цьому Олег Маринчак зареєстрований як фізособа-підприємець в квартирі, де проживає суддя.

Суддя Маринчак задекларувала дві квартири в столиці, площа яких складає 92 та 150 кв. м, та гараж. Останню квартиру, за словами судді, вона купила в 2012 році в перерахунку на валюту за $35 тис. Квартира знаходиться в престижному ЖК "Оазис" в Оболонському районі Києва, де її ринкова вартість наразі становить $235 тисяч.

Також у власності судді земельна ділянка площею 2,4 тис. кв. м в селі Крюківщина біля Києва. Зараз вона без забудови, але поруч активно розбудовується ЖК "Молодіжне містечко".

Син судді, який прописаний в її квартирі, є підприємцем, і володіє земельною ділянкою в с. Нові Петрівці біля Києва. Ділянка була придбана Олегом Маринчак у 2007 році, на той час йому було лише 22 роки.

Тепер тут побудований будинок площею близько 650 кв. м, який знаходиться всього лише за кількасот метрів від резиденції екс-президента Віктора Януковича.

Такий будинок обійшовся сину судді Маринчак щонайменше в $2 млн або 54 млн грн. за теперішнім курсом. Маєток був побудований в 2009-му, коли хлопцю було всього 23 роки.  Крім того, Олегу Маринчаку належить ще чотири земельні ділянки в с. Крюківщина поблизу Києва, які знаходятья неподалік від ділянок його матері. Також він є власником нежитлового приміщення площею 148 кв м в центрі Києва по вул. Велика Житомирська, 25. Квадратний метр такого приміщення коштує біля $6 тисяч.

Син судді у 23 роки збудував елітний маєток за $2 млнСин судді у 23 роки збудував елітний маєток за $2 млнФото: Будинок Олега Маринчака в с. Нові Петрівці

Підприємцем Олег Маринчак став лише в 2013 році, тобто після придбання нерухомості. Його брат до бізнесу відношення не мав, а батько обіймав посаду бухгалтера у ТОВ "Економікс", яке в 2011 році припинило свою діяльність.

Нінель Маринчак належить автомобіль Toyota Land Сruiser, випущений у 2014 році. Також суддя має право керування автомобілем Lexus RX 450h 2010- го року, який офіційно записаний на Люсю Крицьку. Машину їй продала суддя.

До речі, популярний блогер висміяв корупцію в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся