ua en ru

"Синок мультики монтує": в мережі вказали на фейк з російською ракетою

"Синок мультики монтує": в мережі вказали на фейк з російською ракетою Фото: Літак РФ (wikipedia.org)

Користувачі вважають, що відео вибуху підроблено

У мережі вказали на підробку відео запуску ракети "Кинджал". Користувачі мережі вважають, що відео вибуху було змонтовано.

В мережі пишуть, що сліди монтажу, які можна виявити, в тому числі і без використання спеціалізованого обладнання і програмного забезпечення.

"Який-небудь синок ФСБшника мультики монтує. Хто пам'ятає вибух на вокзалі в Волгограді в 2013 році. Так там, при перегляді в Ютубі, мені вдалося зловити стоп-кадр вибуху коробки в темному приміщенні, який приліпили до зображення вокзалу. Будь-який дурень знає, що при вибуху, камера виходить з ладу і сигнал пропадає, а там іскри на всі боки... Ось таким лайном Путін годує ватников, а вони все це проковтують і при цьому причмокивають і нахвалюють", - пише andreyti64.

"Чому в наших вояків такі бездарні монтажери. Взагалі що за шваль підзаборна там у них займається пропагандою? Якщо навіть нормальних людей не можуть найняти відео робити? Зовсім від жадібності здуріли?" – зазначає користувач 23rew45t6.

"Синок мультики монтує": в мережі вказали на фейк з російською ракетою

Скріншот

До речі, в мережі висміяли загрози президента РФ Володимира Путіна в бік Заходу. Глава Росії пригрозив ядерною зброєю. Кумедний малюнок опублікував у Facebook відомий карикатурист Сергій Йолкін. На карикатурі зображений Володимир Путін з ракетою у вигляді рупора.