"ТОП-100 блогерів України": телеканал ICTV і Оксана Гутцайт запускають голосування

"ТОП-100 блогерів України": телеканал ICTV і Оксана Гутцайт запускають голосування
Фото: прес-служба

На сайті можна висунути свою кандидатуру

"Факти. ICTV" та Оксана Гутцайт запускають онлайн-голосування, за допомогою якого Україна зможе вибрати кращих блогерів країни.

Вже четвертий раз українці будуть вибирати блогерів нашої країни, яким довіряють. Третього вересня сайт Факти ICTV запустив традиційне голосування "ТОП-100 блогерів України".

В який раз сайт Факти ICTV називає сотню блогерів, яким довіряють експерти, журналісти та медійники. Адже блогери вже давно стали для українців важливим джерелом новин. Люди звикли більше покладатися на інформацію, як кажуть, із перших вуст.

Тому в цьому році Факти ICTV разом з авторитетними українськими блогерами хочуть підкреслити важливість детальної перевірки інформації.

Оксана Гутцайт, ведуча новин "Факти" на ICTV, яким довіряють українці, як ніхто інший, знає, наскільки важливо відповідально ставитися до перевірки фактів.

На думку ведучої, довіра до блогера повинна базуватися не просто на прихильності і розташуванні. Адже справжній лідер думок – не той, хто оперує фейками, щоб привернути увагу аудиторії, а той, чия інформація максимально достовірна.

"Як чоловік, який щодня працює з інформацією, прошу кожного з вас серйозно і відповідально ставитися до того, що Ви читаєте в мережі. Не лінуйтеся перевіряти факти, визначте для себе лідерів думок, яким справді можна довіряти і які не женуться за сенсаціями, а розраховують на людей, які шукають істину", – говорить Оксана Гутцайт.

Кожен бажаючий може приєднатися до голосування після авторизації на сайті bloggers.fakty.ictv.ua. Крім голосування за сотню блогерів, яких визначили експерти, активні Інтернет-користувачі зможуть висунути власну кандидатуру на звання кращого Народного блогера.

Результати голосування стануть відомі на початку жовтня – Факти ICTV опублікують рейтинг кращих як серед експертів, так і народних улюбленців. Нагадаємо, переможцями минулого року стали Андрій Карпов та Олег Паламар.

До речі, раніше ми писали про те, що Київ потрапив у світовий рейтинг міст, які найчастіше фотографують.

А також повідомляли про те, що опублікований рейтинг топ-200 навчальних закладів України.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся