ru ua

Три місяці в реанімації: волонтери намагаються врятувати життя ветерана АТО

Три місяці в реанімації: волонтери намагаються врятувати життя ветерана АТО Фото: Потрібна допомога ветерану АТО (Колаж РБК-Україна)

Боєць переніс вже 50 операцій і є шанс на одужання

Український боєць, ветеран 24-ої бригади Юліан Циганко залишився в Австрії без засобів для лікування та існування. Про це повідомляє ТСН.

Юліан Циганко вже три місяці перебуває в реанімації у лікарні в Корнойбурге, Австрія. На даний момент у нього величезні борги за лікування і ніякої надії на поліпшення.

Він пішов на фронт добровольцем у травні 2014 року і наводив жах на окупантів. А в 2016 році отримав важке поранення. Кулі потрапили в руку, печінку і живіт бійця. З тих пір Юліану провели 50 операцій, кілька разів він був у комі, переніс клінічну смерть.

Його оперували найкращі військові хірурги України, але покращення так і не відбулося. У 2017 році українська медицина відмовилася від нього, але надію дали лікарі з Відня. Волонтери зібрали необхідну суму і відправили Юліана в Австрію.

У Відні він планував пробути всього кілька тижнів, але ось вже три місяці перебуває в реанімації. Через численні операції Юліан втратив більшу частину кишечника, тепер організм бійця майже не отримує поживних речовин. Протягом останніх місяців Юліан втратив 12 кілограмів.

Три місяці в реанімації: волонтери намагаються врятувати життя ветерана АТО
Три місяці в реанімації: волонтери намагаються врятувати життя ветерана АТО
Три місяці в реанімації: волонтери намагаються врятувати життя ветерана АТО
Три місяці в реанімації: волонтери намагаються врятувати життя ветерана АТО

Скріншоти з відео (YouTube/ТСН)

Через тривале лікування борг у лікарні наблизився до 85 тисяч євро. Волонтери намагаються зібрати необхідну суму, щоб погасити заборгованість перед австрійськими медиками, а також хочуть відправити Юліана на лікування до Німеччини, за програмою, яка витягнула вже багатьох українських бійців.

"Насправді нам ніхто відверто не каже, що платите нам цю суму, тому що ми, вибачте, скажемо вам залишити вже завтра приміщення госпіталю, але ми розуміємо, що треба оплатити", - кажуть волонтери.

10 вересня Юліан змушений буде повернутися в київський військовий госпіталь.

"У них є 5 військових госпіталів, але у них є брак кадрів. І тому вони дуже виважено ставляться до лікування наших пацієнтів. Німці надсилають, кого вони можуть взяти. Ми їм не диктуємо ситуацію, кого брати", - кажуть волонтери.

Юліан Циганко дуже сподівається, що люди відгукнуться на заклик про допомогу і зізнається, що в тому стані, в якому він зараз перебуває, він жити не зможе.

"У мене надія на людей, які мені допоможуть, розумієте. На людей, які мене не кинуть, якось змінять моє життя. Тому що я не хочу жити таким, який я є зараз, розумієте, я не буду таким жити", - каже чоловік.

Волонтери оголосили збір грошей і кажуть, що допомогти тим, хто захищає Україну – це питання честі.

"Це питання честі, в першу чергу, до української держави, до країні, заради якої такі, як Юліан йдуть на фронт, захищають її", - кажуть волонтери.

Реквізити для допомоги: Приватбанк Карта: 5168 7427 1369 3020, Юліан Анатолійович Циганко

Відео: YouTube/ТСН

До речі, раніше ми повідомляли про те, що історія українського військового Юліана Циганко, який отримав важке поранення на Донбасі і переніс вже більше 50 операцій, вразила користувачів мережі.

А також ми писали про те, що волонтер закликала допомогти бійцям у київському госпіталі.

Відео: РБК-Україна