ua ru

У центрі Києва на асфальті лежать люди: що відбувається (фото, відео)

У центрі Києва на асфальті лежать люди: що відбувається (фото, відео) Лежачий протест велосипедистів у Києві (фото: РБК-Україна)

Велосипедисти влаштували лежачий протест під КМДА

Велосипедисти у Києві влаштували лежачий протест під будівлею КМДА 14 березня. Причина акції - смерть велосипедиста Діаса Мужева внаслідок ДТП. Чоловіка прямо на велодоріжці збила автівка, яка на швидкості повертала з вулиці Бажана на Ревуцького.

"Прямою причиною цього є дії чиновників, які сидять у КМДА - саботування розвитку веломережі міста, переведення фінансування, проектні роботи, які тривають роками і не закінчуються нічим, і абсолютно кримінальне підняття швидкості на магістралях до 80 км/год. В Києві не велоінфраструктура, а лайно собаче. Нам дуже хочеться посадити відповідальних на велосипеди та змусити проїхати, наприклад Кільцевою, проспектом Перемоги і Бажана, мостами Метро та Південним. І все це в годину пік. Бо складається враження, що вони цілеспрямовано бажають велосипедистам смерті. Всі їх дії прямо на це вказують", - кажуть організатори акції Die-in.

Die-in: лежачий протест велоспільноти (фото: РБК-Україна)

По словам велоактивістів, щороку велосипедистів гине все більше і більше, а чиновникам "просто плювати на це".

"Права відвойовують, а не просять. І покатушки з прапорцями та посмішками ніяк нам у цьому не допоможуть", - резюмували активісти.

Die-in: лежачий протест велоспільноти

Раніше ми писали про те, що в Ізмаїлі велосипедиста на пішохідному переході збили відразу два автомобіля.