ЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагу

ЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагу
Фото: ЦУМ 2016 (eveningkiev.com)

Блогер відвідав столичний ТЦ, який знаходиться на стадії реконструкції

Столичний універмаг ЦУМ, який знаходиться на реконструкції, відвідав блогер, після чого він опублікував невеликий фоторепортаж.

"Проходив днями повз ЦУМ і вирішив зайти подивитися, що там зараз відбувається. Адже, як відомо, відкрити його повинні вже найближчим часом, а зсередини він практично не схожий на те, що було раніше. По-моєму, вийшло досить непогано. Особливо атріум", - написав Олег Тоцький.

На фотографіях блогера можна побачити на якій стадії перебуває ремонт універмагу. Найбільш цікавими можна знайти зображення куполу та атріуму столичного універмагу. Крім цього Тоцький опублікував фото центрального входу, ескалаторів, атріуму з різних сторін, поверхів будівлі та парковки. На завершення свого невеликого фоторепортажу Тоцький оприлюднив фото до початку ремонту.

"Найбільш епічне, що тепер є всередині, - це атріум з ескалаторами, - написав Тоцький.

ЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагуЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагу

Фото: Центральний вхід, атріум, купол і поверхи нового Цуму (tov-tob.livejournal.com)

 

Також блогер відзначив пару ідей реконструкції.

"Хороша ідея - показувати фото об'єкта під час будівництва", - прокоментував він.

ЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагу

"А три роки тому все це виглядало ось так":

ЦУМ в Києві: опубліковані фото пам'яток столичного універмагу

Нагадаємо, з'явилося відео з оновленого ЦУМ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся