ru ua

В Україні хочуть підняти штраф за їзду в нетверезому стані до 100 тис. грн

В Україні хочуть підняти штраф за їзду в нетверезому стані до 100 тис. грн Фото: Водіння у п'яному вигляді (autocentre.ua)

За пияцтво за кермом, що призвело до ДТП з потерпілими, пропонують карати штрафом в розмірі від 68 тисяч гривень

В Україні можуть підвищити штраф за водіння в нетверезому вигляді, що призвело до ДТП з постраждалими. Матеріальне покарання можуть підвищити до 6000 неоподатковуваних податком мінімумів – 102 тисяч гривень.

Про це повідомляє "Автоцентр".

Внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) передбачає посилення відповідальності за їзду в нетверезому стані або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів, якщо вони заподіяли потерпілому тілесні ушкодження середньої тяжкості.

За таке порушення пропонується ввести штраф 4000-6000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (68 тис до 102 тис гривень) або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі до трьох років з позбавленням права керування транспортними засобами на строк до трьох років.

Нагадаємо, у Києві розшукують водія, який збив інваліда-колясочника.