В Україні істотно зростуть зарплати: кому збільшать оклади

В Україні істотно зростуть зарплати: кому збільшать оклади
Фото: Кому підвищать зарплати у 2019 році (РБК-Україна)

Зростання зарплат співробітників Укрпошти буде проходити в два етапи у 2019 році

Стало відомо, що найближчим часом Укрпошта підвищить зарплати листоношам і керівникам сільських відділень. Підвищення зарплат буде проходити у два етапи, повідомляють у прес-службі Укрпошти.

Підвищення окладів працівникам Укрпошти по всіх регіонах України відбудеться за рахунок поліпшення фінансових показників компанії, повідомляється в новині. Також – завдяки отриманню додаткового фінансування на покриття збитків по доставці пенсій українцям.

За словами чиновників, вперше за багато років Укрпошта змогла отримати 500 мільйонів гривень на покриття витрат по доставці пенсій і монетизованих субсидій. Це у майбутньому дасть можливість працювати без збитків. Також відпаде необхідність скорочувати штат співробітників і навіть буде можливість підвищувати зарплати.

В Україні істотно зростуть зарплати: кому збільшать окладиФото: Зарплати в Україні (pixabay.com)

Як буде відбуватися підвищення зарплати?

З 1 квітня розмір окладу зросте на 6%, з липня 2019-го – ще на 6%. Збільшені оклади в Україні скоро отримають близько 29 тисяч листонош і майже 8,5 тисяч начальників сільських поштових відділень.

До речі, Укрпошта вже підвищувала з 1 січня поточного року посадові оклади тим операторам і начальникам міських відділень, які стикаються з найбільшими обсягами відправлень і платежів.

Перед цим в Укрпошті заявили, що не будуть закривати відділення, коли в бюджеті для них знайшлися додаткові кошти.

Раніше в Україні оголосили про значне підвищення зарплат. Стало відомо, кому істотно підвищать оклади.

Також киянам приготували підвищення тарифів. Експерти розповіли, які саме послуги зростуть в ціні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся