Українка вперше стала чемпіонкою світу з більярду

Українка вперше стала чемпіонкою світу з більярду Фото: Сторінка Марії ВКонтакте

У фіналі наша 19-річна спортсменка перемогла більш досвідчену росіянку

Криворожанка Марія Пудовкіна стала першою українкою в історії, яка перемогла на чемпіонаті світу з більярду. Про це повідомляє прес-служба Спортивного комітету України.

"Марія переписала історію українського більярду, отримавши для нашої країни титул чемпіонки світу. Вона перша українка, яка піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани на світовій першості", - йдеться в повідомленні.

У фіналі змагань, які відбулися в російському місті Томськ, 19-річна Пудовкіна вирвала перемогу у господині турніру Ольги Миловановой.

Відзначається, що українка пройшла всю дистанцію турніру більш ніж впевнено, "без варіантів для суперниць".

До речі, українські кікбоксери в Польщі взяли 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.