Українка взяла "срібло" на етапі Кубка світу з триатлону

Українка взяла "срібло" на етапі Кубка світу з триатлону Фото: Юлія Єлістратова (xsport.ua)

Юлія Єлістратова програла єдиною спортсменці, яка бігла швидше її на змаганнях в Тишайвароше

Українська тритлонистка посіла друге місце на етапі Кубка світу, який відбувся в угорському місті Тишайварош. З результатом 1:00:20 Юлія Єлістратова отримала "срібло" обігнавши російську спортсменку Олену Данилову, передає Xsport.

Лідер збірної України з триатлону поступилася тільки американці Рене Томлін, загальний час якої склала 1 годину і 2 секунди. Таким чином, вона виявилася швидше нашої спортсменки на 18 секунд.

До речі, раніше українська триатлетка стала чемпіонкою на Кубку Європи. Єлістратова єдина з українських тріатлетов отримала олімпійську лицензиюю.