ua en ru

Український журналіст розповів про таємні плани Путіна на Януковича

Український журналіст розповів про таємні плани Путіна на Януковича Фото: Віктор Янукович йде з прес-конференції (tass.ru)

Роман Цимбалюк вважає, що в Росії не втратили надій повернути Україну під контроль втікача

Побував нап прес-конференції екс-президента України Віктора Януковича в Ростові-на-Дону український журналіст Роман Цимбалюк вважає його політичну кар'єру ще не закінченою, оскільки в Росії є плани на нашого колишнього "гаранта". Про це свідчить хоча б кількість охорони, виставленої на прес-конференції, заявив Цимбалюк в ефірі "Шустер.Live".

"Найбільше вразила кількість охорони, тому що так не охороняють навіть Путіна. На вулиці ОМОН з собаками. Вперше за роки моєї роботи в Москві, мою сумку після огляду обнюхувала собака. Тобто забрали там крем, ще щось, тобто такі речі, які зазвичай не забирають", - зазначив журналіст.

На його думку, "легітимного" можуть готувати до повернення в українську політику, щоб "всі пересварилися один з одним" і в країні не залишилося жодної влади.

Як повідомлялося, колишнього президента України Віктора Януковича повинні були допитати у справі про розстріл учасників Евромайдана, проте відео-допит не відбувся, засідання було перенесено на 13:00 28 листопада.

Тим не менш Янукович щосили використовував поява на публіці, спростувавши причетність до загибелі Небесної сотні і до розграбування країни.