ua en ru

"В паралельному всесвіті": у мережі з'явилися смішні "фотожаби" українських політиків в снігопад (фото)

"В паралельному всесвіті": у мережі з'явилися смішні "фотожаби" українських політиків в снігопад (фото) Фото: "Фотожаби" (facebook.com/k.dimitriy)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на смішні картинки

У мережі з'явилися смішні "фотожаби", на яких українські політики зображені у снігових заметах. Гумористичні картинки опублікував блогер Дмитро Коваленко на своїй сторінці в Facebook.

Автора, очевидно, надихнули сильні снігопади в столиці і абсолютна нездатність комунальних служб навести порядок на вулицях міста.

"А прикиньте, зараз десь в Паралельному Всесвіту", - написав Коваленко.

"В паралельному всесвіті": у мережі з'явилися смішні "фотожаби" українських політиків в снігопад (фото)

Скріншот поста (facebook.com/k.dimitriy)

На фотожабах зображені президент України Петро Порошенко, його дружина Марина Порошенко.

"В паралельному всесвіті": у мережі з'явилися смішні "фотожаби" українських політиків в снігопад (фото)"В паралельному всесвіті": у мережі з'явилися смішні "фотожаби" українських політиків в снігопад (фото)Фото: "Фотожаби" (facebook.com/k.dimitriy)

А також, мер Києва Віталій Кличко, лідер Радикальної партії Олег Ляшко, нардеп і дружина генпрокурора Ірина Луценко, прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"В паралельному всесвіті": у мережі з'явилися смішні "фотожаби" українських політиків в снігопад (фото)"В паралельному всесвіті": у мережі з'явилися смішні "фотожаби" українських політиків в снігопад (фото)"В паралельному всесвіті": у мережі з'явилися смішні "фотожаби" українських політиків в снігопад (фото)

Фото: "Фотожаби" (facebook.com/k.dimitriy)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на смішні картинки.

"В паралельному всесвіті": у мережі з'явилися смішні "фотожаби" українських політиків в снігопад (фото)"В паралельному всесвіті": у мережі з'явилися смішні "фотожаби" українських політиків в снігопад (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/k.dimitriy)

Раніше Styler вирішив нагадати, як у Києві часто чистять вулиці від снігу, як це роблять в різних містах світу.

Нагадаємо, що 19 грудня в Києві на міжнародній трасі Київ-Чоп вантажний автомобіль перекрив рух, застрягши поперек дороги.