ru ua

Водій львівського трамваю стала відомим видеоблогером

Водій львівського трамваю стала відомим видеоблогером Фото: Львівський трамвай (facebook.com lviv.adm)

В її блозі - більше двох тисяч публікацій

Львівській водій трамвая стала знаменитістю завдяки своєму відеоблозі на YouTube. Про це повідомляє "24 канал".

Водій львівського трамваю Лідія Філіпчук стала знаменитістю. Ось вже чотири роки Філіпчук знімає невеликі кліпи про свою роботу в трамвайному депо, про веселих пасажирів. Крім того, в кадр її об'єктива часто потрапляють водії – порушники ПДР і тварини на вулиці. Все відео, які знімає водій трамвая, вона викладає на власний канал в YouTube.

Відео: Львів. Перші пасажири Новорічного трамвая (YouTube/Лідія Філіпчук)

Вона мріє про популярність і тисячі передплатників, але вже зараз є знаменитістю серед водіїв. Адже в її об'єктив потрапляє кожен автомобіліст, який перешкоджає руху трамвая номер два. А трапляються такі ситуації досить часто.

Щодня телефон Лідії Філіпчук ловить безліч кадрів: трамвай зсередини, його пасажирів, цікаві події у Львові, гарну архітектуру. Все це жінка регулярно викладає в свій відеоблог. Крім того, Лідія знімає щоденні розповіді про свою роботу. І в неї виходить розповідати про звичайну роботу водія трамвая незвично і цікаво.

Відео: Різдвяні мотиви Львова (YouTube/Лідія Філіпчук)

Ідея знімати за кермом з'явилася спонтанно. Друзі подарували Лідії фотоапарат, а згодом Філіпчук купила собі смартфон. І тепер користується тільки їм для зйомок.

"Я зареєструвалася в соціальних мережах, потім в YouTube, де створила свій канал, і в останні три-чотири роки я вже і забула про них. А на YouTube у мене десь 2000 публікацій", - розповіла водій трамвая.

Відео: Львів, котяра і левик (YouTube/Лідія Філіпчук)

Лідія Філіпчук мріє про сто тисяч передплатників у своєму відеоблозі. Для них вона вже навчилася накладати музику на відео і хоче творити не просто відео, а міні-кіно про "Депо", про водіїв-порушників, про тварин і веселих пасажирів.

До речі, у мережі показали, як виглядає Воздвиженка з висоти пташиного польоту.