ru ua

На волі: Саакашвілі розповів, за які гроші знімає пентхаус у центрі Києва

На волі: Саакашвілі розповів, за які гроші знімає пентхаус у центрі Києва Фото: Михайло Саакашвілі (Гонтар Володимир/УНІАН)

За словами політика, в квартирі він платить тільки за комуналку

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, якого випустили з СІЗО, поспілкувався з журналістами на рахунок пентхауса площею 252 квадратних метра. Нагадаємо, саме це шикарне житло орендує політик за шість тисяч доларів на місяць. З Саакашвілі поспілкувався кореспондент ТСН, з яким вони пройшлися пішки до елітних апартаментів на Костьольній.

Журналіст запитав Саакашвілі, за які гроші він знімає шикарне житло.

"Абсолютна брехня, що вони говорять, що шість тисяч доларів щомісяця. Я плачу тільки за комуналку і мінімальні якісь речі. А там є технічний обмін між моїми друзями, які мене підтримують, і самим власником", - сказав Михайло.

За словами лідера "Руху нових сил", він сплачує частину оренди.

"Вони їм дали квартиру за кордоном, наскільки я розумію. Тобто, я плачу частина, але точно це не шість тисяч", - заявив Саакашвілі.

Михайло пішов від відповіді, і не зізнався, яку саме суму віддає за житло.

"Скільки – це моя справа. У мене немає більше будинків, і хором, і палаців. І я мрію про те, щоб мати свій власний маленький будинок у Києві. Але поки-що його немає", - резюмував політик.

Як раніше писав Styler, журналісти розповіли, що Михайло Саакашвілі орендував шикарний пентхаус в центрі міста загальною площею 250 квадратних метрів. Саме звідти політик втік на дах, ховаючись від затримання силовиків. Про це повідомляється в сюжеті ТСН.