ua en ru

"Час визначатися": патріарха Кирила викрили в брехні про Українську церкву

"Час визначатися": патріарха Кирила викрили в брехні про Українську церкву Фото: Патріарх Кирило (flashnord.com)

Євстратій (Зоря) прокоментував заяву патріарха Кирила про те, що УПЦ не отримає незалежність від РПЦ

Заява глави РПЦ патріарха Кирила про незалежність Української церкви стало визнанням багаторічної брехні московського патріархату про автокефалію для Києва. Про це заявив голова інформаційного управління київської патріархії Євстратій (Зоря) на своїй Facebook-сторінки.

"Те, що наш Патріарх Філарет говорить вже багато років - "Російська Церква ніколи не погодиться на автокефалію Української церкви", нарешті визнав і Кирило. А то з 1992 року моспатриархия дурила УПЦ і весь світ, розповідаючи, що вона коли-то "розгляне" прохання Собору УПЦ про автокефалію. Колись, на наступному Помісному Соборі ... Треба було 24 роки, щоб брехня МП нарешті була визнана і самим московським патріархом", - написав він.

Сила правди Ті, що наш Патріарх Філарет говорити вже багато років – "Російська Церква ніколи не погодиться на автокефал...

Опубліковано Євстратієм Зорею 21 листопад 2016 р.

"Отже, відтепер сказано ясно і чітко - хто за автокефалію УПЦ, то "ворог РПЦ", бо "руйнує єдність". Тому всім "автокефалістам в УПЦ" час визначатися - вони за Українську церкву в Україні або за московську", - зазначив Євстратій.

Також священнослужитель навів випадок в історії, коли Великий Московський собор вже зрадив анафемі на неугодні обряди, які пізніше були зняті самої РПЦ МП.

"Патріарху Кирилу варто було б додати до твердження: "... ніколи за мого життя". Тому що після смерті він вже на цю справу не буде впливати. А якщо Бог захоче, щоб було інакше - хто Йому противостанет? Кирило?" - резюмував Євстратій.

Раніше патріарх Кирило заявив, що ніколи не погодиться на незалежність Української церкви.