ru ua

"Стати на коліна": український політик відзначився на росТБ гучною заявою

"Стати на коліна": український політик відзначився на росТБ гучною заявою Фото: Євген Червоненко (facebook.com e.chervonenko)

Він вважає, що між Україною і РФ повинні укласти мир

Український політик Євген Червоненко відзначився заявою про перемир'я будь-якою ціною. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "60 хвилин" на телеканалі "Росія-1".

(Дивитися з 36:23)

Відео: Ефір ток-шоу (youtube.com/Россия 24)

"Я б на місці Порошенко не вставав перед Путіним на коліна, а прийшов би і поговорив по-чоловічому. Давайте укладемо мир будь-якою ціною", - сказав він.

У мережі слова Червоненко прокоментував політолог і блогер Сергій Запорізький. На своїй сторінці Facebook він зазначив, що політик сам встав на коліна.

"Стати на коліна": український політик відзначився на росТБ гучною заявою

Скріншот поста (facebook.com/Dneproges)

"Сьогодні на колінах перед Скабеевой і Поповим стояв "патріот" Червоненко. Пускав шмарклі про втрати від можливої заборони російського товарного транзиту. Як ніби, якби Росія мала можливість по-іншому доставляти вантажі в ЄС, вона б все одно використовувала Україну? Тут треба рахувати, яке попадалово буде у Росії без транзиту по Україні. І приймати рішення", - написав він.

"Дебілота, це і є встати на коліна", - додав блогер.

Нагадаємо, український екс-депутат знову відзначився на росТБ.

Втік у Росію колишній українських депутат Ігор Марков прокоментував події у Києві, зокрема затримання Михайла Саакашвілі і протести.

"Як по мені, я Саакашвілі за Цхінвал поставив би до лівої стінки, а Порошенко за Донбас - до правої стінці. І при цьому ляснув би обох. А посередині, для краси, Януковича задер б за боягузтво і зрада. І переконаний, ось ця ось картина, цей пейзаж остудив б багато голів. І ситуація миттєво б почала приходити в порядок", - заявив він.