ru ua

Жила на вулиці в коробках: у Києві екс-поліцейський шляхом обману продав квартиру пенсіонерки

Жила на вулиці в коробках: у Києві екс-поліцейський шляхом обману продав квартиру пенсіонерки Колаж РБК-Україна

Нещодавно 80-річну жінку знайшли побитою на вулиці

Відео: (YouTube/ТСН)

80-річну киянку задурили і продали її квартиру, після чого вона була змушена довгий час жити у картонних коробках в холоді і голоді. Про це інформують в сюжеті ТСН.

Зараз Раїса Захарівна у лікарні. Її сюди госпіталізували, оскільки кілька днів тому знайшли побиту на вулиці. "Пацієнтка поступила в досить тяжкому стані: з обмороженнями, з травмами", - розповів завідувач відділення політравми Дмитро М'ясников.

Син старенької помер 10 років тому. А вона втратила квартиру через колишнього поліцейського Михайла Григоровича, у якого залишився паспорт жінки. Він шляхом обману не тільки продав квартиру, але і забрав її пенсію. Номер телефону шахрая знаходиться поза зоною досяжності, а за адресою реєстрації ніхто не виходить.

Тим часом Раїса Захарівна згадує, що у неї були сестри. Після довгих пошуків знайшлася 76-річна Клавдія Захарівна, яка стверджує, що сестру не бачила три роки.

Проте з незрозумілих причин забирати до себе жінку не хоче, є давні образи. "Я не знаю, куди її забирати, якщо вона так вчинила з нами. Ми весь час їй допомагали, і продукти давали, і гроші давали, син їй купив мобілку, вона потім цю мобілку у воді втопила", - пояснює сестра.

Проте відвідувати родичку не відмовляється і обіцяє частіше їздити до лікарні. Пенсіонерка обіцяє написати заяву на Михайла Григоровича, а поки соціальні служби допоможуть відновити паспорт і оформити до інтернату.

Раніше ми писали, як "розводять" довірливих українців на платформі онлайн-оголошень.

Нагадаємо, що в Маріуполі хитра шахрайка обікрала шістьох пенсіонерок.

А також про те, що робити, якщо дошкуляють телефонні шахраї.