ru ua

Жителі Київської області розкритикували матір Лободи

Жителі Київської області розкритикували матір Лободи Фото: Світлана Лобода та її матір

Поїздка депутата Ірпінської міськради в РФ обурила українців

Мешканці Київської області розкритикували мати української співачки Світлани Лободи, яка є депутатом Ірпінської міської ради, за поїздку в РФ. Про це повідомляє ТСН.

В Ірпені місцеві висловили обурення тим, що Наталія Лобода взяла участь у шоу Андрія Малахова "Пусть говорят" на росТБ. Більш того, вона увійшла в зал з тортом і радісно подала руку Баскову.

"Хай регламентна комісія дасть оцінку діям депутата Ірпінської міської ради Наталії Василівни Лободи, яка поїхала на московське телебачення, на "Перший канал" і там засвидетельствоавала свою подданность, показала, яка вона добра господиня, принесла їм торт. Вони її пожаліли, сам Басков з нею сфотографувався. Адже це така честь, приїхати до панові, і щоб пан сказав тобі: "так, так, ти наш хлоп", - зазначив депутат Ірпінської міськради Сергій Глиняний.

Жителі Київської області розкритикували матір ЛободиФото: Лобода на російському телешоу "Пусть говорят"

Мешканці Ірпеня просять, щоб крім міськради, дії депутата від партії "Нові обличчя" Наталії Лободи оцінили в СБУ. Зокрема, громадська організація "Територіальна громада міста Ірпінь" у відкритому зверненні нагадала, що "Перший канал" є одним з рупорів російської пропаганди і розпалювання ненависті до українців.

Вони прийшли на сесію заради офіційних пояснень міського голови Володимира Карплюка і депутатів "Нових облич" з приводу поїздки їхньої колеги в Москву.

Однак на порталі "Громада Приірпіння" повідомляється, що в міськраді Наталю Лободу так і не застали. За годину до засідання Карплюк переніс сесію на 23 березня.

"Мені вчора о 21:20 зателефонував секретар Ірпінської міської ради Денисенко. Вперше за два роки секретар набрав голову фракції. Він і повідомив, що сесія переноситься. Причини він не озвучив", – заявив голова фракції ВО" Свобода" Богдан Мельничук.

Однопартієць Лободи Максим Плешко у свою чергу, захищав депутата Ірпінської міської ради. Він заявив, що старша Лобода дала йому 2 тисячі гривень для бійців АТО.

"Хоча вона не бізнесмен і не олігарх. Вона дала мені гроші, коли ми збирали, вона волонтер", – заявив Плешко.

Нагадаємо, Світлана Лобода виступила на російському ТБ з розповіддю про "жахливих українських радикалів".