«На війні відбувається багато дивних речей»: Журналіст розповіла, як у зоні АТО таємничо зникає ліс

Четвер 31 серпня 2017 19:28
Журналіст розповіла, як у зоні АТО таємничо зникає ліс
Фото: Ліс в зоні АТО (facebook.com/ukrjournalistin)

На одній стороні лісу постійно проходять бої

Журналіст Анастасія Магазова розповіла історію про те, як в зоні АТО вирубують дерева і зникає ліс. За її словами, командування бійців каже, що дерева йдуть на зміцнення і блиндажі, але от самі військові про це нічого не знають. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"На війні відбувається багато дивних речей, які часом важко зрозуміти. Як-от цей випадок. Є величезний шмат лінії фронту, вздовж якого росте ліс. Ліс у певному сенсі чарівний, бо у ньому відбуваються досить дивні і дуже протилежні речі. 
Один з його країв власне і є лінією розмежування, де щоночі і щодня точаться бої попри будь-які перемир'я. Ця частина лісу вкрита позиціями та бліндажами.
Інший край лісу, що прилягає до підконтрольного уряду міста, всіяний залишками свіжезрубаних дерев. Увесь ліс контролює українська армія. На запити бійців, що ж відбувається з лісом, куди він зникає уночі у таких масштабах, керівництво відповідає, мовляв, все йде на будівництво укріплень і бліндажів", - написала журналіст.

Журналіст зазначає, що дерева пиляються в катастрофічних масштабах і закликає громадськість не мовчати, а привернути увагу до цієї проблеми.

" Проте чомусь самі військові жодного разу не отримували матеріалів для будівництва - все що мають знаходять власними силами або через волонтерів (хоч це мала б забезпечувати саме армія). 
Ліс вивозиться на мирні території надзвичайними темпами. Він буквально зникає на очах щоночі.Це щодо реформи армії та боротьби з корупцією. Закликаю військових не мовчати, а колег в Україні взяти це до уваги. Війна війною, а нажива понад усе?", - напсиала Анастасія.

alt

Скріншот (facebook.com/ukrjournalistin)


altaltalt
 

Фото: У лісі пиляють дерева (facebook.com/ukrjournalistin)

Нагадаємо, що у Мелітополі після важкої хвороби помер ветеран АТО.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся