ua ru

Журналісти розповіли, які закони приймали в РФ російські депутати Вороненков і Максакова

Журналісти розповіли, які закони приймали в РФ російські депутати Вороненков і Максакова Фото: Денис Вороненков і Марія Максакова

У 2011 році подружжя активно підтримувало Володимира Путіна

Подружжя і екс-депутати Держдуми Денис Вороненков і Марія Максакова, які залишили Росію і зараз живуть в Україні, хотіли прийняти в РФ незвичайні закони. Про це повідомляє російське "РБК".

Наприклад, Денис Вороненков в липні 2016 року прославився офіційним запитом міністру зв'язку і директору ФСБ Олександру Бортникову, в якому пропонував заборонити розповсюдження гри Pokemon Go на території Росії.

А дружина Вороненкова Марія Максакова, яка має три громадянства, пропонувала ввести кримінальне покарання за жіноче обрізання і дати відстрочку для догляду за дитиною вагітним жінкам і батькам-одинакам, засуджених за педофілію, вчинення терористичних актів, посягання на життя держдіяча, насильницьке захоплення влади або збройний заколот. Максакова також прославилася і боротьбою за "духовні скріпи". У січні 2014 року запропонувала заборонити давати дітям будь-яку інформацію, "що заперечувала сімейні цінності, пропагує пріоритет сексуальних відносин і формує неповагу до батьків або інших членів сім'ї".

Цікаво, також те, що подружжя до своєї втечі позитивно відгукувалися про президента Путіна.

"Якщо чесно зізнатися, мені вже 12 років Володимир Володимирович Путін дуже подобається як чоловік", — так говорила Максакова "Известиям" в 2011 році.

Як раніше повідомлялося, побіжного російського депутата висміяли в карикатурі.