У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)

П'ятниця 06 липня 2018 17:03
У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)
Фото: pixabay.com/LyraBelacqua-Sally

Тварина доводиться внучкою тигриці з Київського зоопарку

У Луцькому зоопарку виходили двомісячного тигреня на прізвисько Тріша. Відразу після народження від тварини відмовилася мама. Виходжували дитинча працівники Луцького зоопарку. Всього пару днів назад в звіринці вирішили показати маленького тигра публіці, однак гладити було суворо заборонено. Про це повідомили на сторінці зоологічного парку у соцмережі Facebook.

Тріші всього два місяці. Перші добу її годували кожні дві години, а якщо вона не вставала – доводилося будити, передає "24 канал".

У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)

Фото: Тріша (facebook.com/zoolutsk)

У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)У Луцьку врятували двомісячне тигреня (фото, відео)
 

Фото: Тріша (facebook.com/zoolutsk)

Трішею тигреня назвали на честь бабусі, яка живе у Київському зоопарку. За два місяці тигреня зміцніло, стало грайливим. У зоопарку годують тварину в основному молоком, білою рибою, яловичиною або телятиною.

Відео: У зоопарку виходили тигреня (YouTube/Андрій_Гнатюк)

"Перші два місяці у неї були чисто молочні суміші, адаптовані до котячих. Тепер у неї в раціоні є яловичина, телятина, перепелині яйця і морська риба. Коли вона народилася, у неї вага 1 кілограм. Зараз її вага вже 5,5 кілограмів", – розповіла директор Луцького зоопарку Людмила Денисенко.

Після публікації фотографії тигреня в мережі, кількість відвідувачів зоопарку значно зросла. Тріша стала головною зіркою, причому побачити її можна було не у вольєрі.

На прогулянку Трішу випускають три рази на день. Решту часу тигреня спить. Коли тварина підросте, її помістять у вольєр.

Варто відзначити, що поки залишається невідомим, чи залишиться Тріша в Луцьку. Для утримання тварини необхідно побудувати окрему клітку в зоопарку, а місця на території немає.

Раніше повідомлялося, що Миколаївському зоопарку після жахливої трагедії подарували рідкісна тварина.

Акція за заборону виробництва хутра в Україні (відео: STYLER.rbc.ua)

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся