ua en ru

"Можна дивитися нескінченно": дитинча носорога захищає свою маму (ВІДЕО)

"Можна дивитися нескінченно": дитинча носорога захищає свою маму (ВІДЕО) Фото: Носорожек з мамою (pixabay.com/Gellinger)

На відео новонароджений носоріг намагається захистити маму від ветеринарів

Нещодавно в мережі з'явилося умиляющее відео, на якому дитинча носорога намагається захистити свою маму від ветеринарів. Незважаючи на те, що фахівці завжди проявляли турботу по відношенню до тварин, з незрозумілих причин дитинча вирішило їх зупинити. Відео було опубліковано на YouTube-каналі RM Videos.

Відео: Дитинча носорога захищає маму під час обробки пальця ноги (YouTube/RM Videos)

Відео тривалістю 22 секунди було опубліковано на початку квітня, але стало набирати популярність тільки зараз. У підписі до відеозапису автор написав, що лікарі намагалися вилікувати підгорнутий палець мами-носорога.

"Цей дитинча носорога втратив почуття захищеності після того, як дві людини почали лікувати вывихнутый палець ноги його матері. В цей час мама-носоріг стояла поруч і спостерігала, як вони проводять лікування, а носорожек періодично поривався вперед, намагаючись відбитися від них", — розповідається в описі під відео.

Користувачі також прокоментували відео:

"Мамин захисник. ))))", "Можна дивитися нескінченно:))))", — пишуть російськомовні коментатори.

"Можна дивитися нескінченно": дитинча носорога захищає свою маму (ВІДЕО)

"Можна дивитися нескінченно": дитинча носорога захищає свою маму (ВІДЕО)

Скріншоти під відео на YouTube-каналі RM Videos

До речі, у Києві шукають будинок милому рудому коту на прізвисько Слон, якого нещодавно повернули господарі чере сутички з іншим тваринам. Про це написала волонтер Анна Сорока на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Слоненя повертають! Дуже-дуже терміново шукаємо новий будинок! Київ! Друзі, молю робіть перепости. Причина повернення - б'ється з котом, обидва роздерті... у другого вже й півклика зламано", — розповіла волонтер.

"Слон дуже любить увагу людини! Годинами готовий сидіти на ручках мурчати, обіймати і цілувати. Він культурний і вихований. Щеплений і кастрований!" – розповіла Ганна.