Дмитро Шуров показав Україну своєї мрії в новому кліпі

Вівторок 17 жовтня 2017 12:22
Дмитро Шуров показав Україну своєї мрії в новому кліпі
Фото: Дмитро Шуров показав Україну своєї мрії (прес-служба)

У новому відео "Ріапобой" зашифровано багато символів

Група "Ріапобой" презентувала кліп на пісню "Полуничне небо", яку українці вже встигли охрестити найромантичнішою роботою судді шоу Х-Фактор Дмитра Шурова. Режисером відео виступила Анна Бурячкова.

"Коли я сказав, що слоганом кліпу "Полуничне небо" можна взяти слова Т. Г. Шевченка " і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь", мене затролила вся команда. А вийшло, я влучив в десятку. Україна дивовижна, мультикультурна країна, яка знаходиться між сходом та західом. В кліпі на "Полуничне небо" ми хотіли показати емоційно, культурно та естетично різну, але таку ідеальну та прекрасну в нашій уяві Україну, де є місце всім - художникам й бізнесменам, гарним й не дуже людям будь-якого віку та віросповідання", - розповів Шуров.

За словами музиканта, "тільки країна, в якій гідно та впевнено відчувають себе люди всіх мастей, може вважати себе цивілізованою та успішною".

"Країна, в якій космополітизм не заважає патріотизму й навпаки, а нове твориться, спираючись на досвід кращих, а не на заперечування й руйнування. В кліпі "Полуничне небо", як і власне у пісні, є нотки української, а також східної та західної культур, є фарби зі всього світу, та поєднання енергії різних, але прекрасних людей, що прожили один день в мирі та гармонії одне з одним. Все це те, що Україна зможе в неосяжній мірі дати світу, як тільки по-справжньому відкриє в собі", - резюмував Шуров.

Відео: Кліп "Полуничне небо" (YouTube/PIANOБОЙ)

Раніше Styler зібрав для вас найяскравіші треки і кліпи початку жовтня від українських виконавців.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся