ua en ru

Немов літала у повітрі: Тіна Кароль ефектно виступила на Голосі країни (відео)

Немов літала у повітрі: Тіна Кароль ефектно виступила на Голосі країни (відео) Тіна Кароль (фото: прес-служба/Антон Кулаковський)

Співачка вразила новим звучанням і неймовірною постановкою

Тіна Кароль виступила зі спеціальним шоу-номером у прямому ефірі вокального проекту Голос країни 8. Українська поп-діва виконала пісні зі свого мультиплатинового альбому "Інтонації".

Шоу-номер Тіни Кароль у неділю, 22 квітня, вразив глядачів масштабом постановки і був технологічно дуже складним. Режисери використовували безліч спецефектів для створення такого яскравого і незабутнього виступу співачки в ефірі Голосу країни.

Немов літала у повітрі: Тіна Кароль ефектно виступила на Голосі країни (відео)

Фото: виступ Тіни Кароль (прес-служба/Антон Кулаковський)

Тіна Кароль вразила новим звучанням і неймовірною постановкою. Під час пісні "Все во мне" був використаний оптичний обман для створення ефекту левітації. Тіна буквально витала в повітрі біля свого двійника з балету, що створювало відчуття її віддзеркалення в просторі.

На пісні "Несколько причин" використовували візуальний ефект "відеовідлуння", завдяки якому весь номер глядачі могли спостерігати за рухами Тіни наче в сповільненій зйомці.

Відео: Тіна Кароль – "Все во мне, Несколько причин, Дикая вода"(YouTube/TinaKarol)

Відзначимо також потужну гру музикантів: для свого виступу Кароль підготувала мікс зі своїх пісень, і живий бенд зірки яскраво розставив усі акценти, підкресливши сильний вокал Тіни безліччю музичних фішок. На барабанах грав американський музикант Девон Тейлор, з яким Кароль працює під час свого туру "Інтонації". У шоу-номері також брав участь балет Kozar Dance Theatre.

Нагадаємо, Тіна Кароль виступила на "Голосі" напередодні сольних концертів в Києві, які заплановані на 24 і 25 квітня в Національному Палаці "Україна". Кароль стала єдиною співачкою в країні, яка зіграла на сцені Палацу "Україна" 10 концертів однієї сольної програми: 7 концертів поспіль зірка зіграла в жовтні і листопаді минулого року, встановивши тим самим абсолютний музичний рекорд.

Дивіться також відео, в якому розповідається історія кохання однієї з найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу - Каті Осадчій і Юри Горбунова.

Відео: video.rbc.ua