ua ru

Ворожіння на Івана Купала: як дізнатися свою долю

Ворожіння на Івана Купала: як дізнатися свою долю Фото: Ворожіння на Івана Купала з вінком (pixabay.com/moritz320)

Кращі способи поворожити в купальську ніч, щоб дізнатися про своє кохання, майбутнє, здоров'я

Ворожіння на Івана Купала проводиться ввечері 6 липня. В містичне свято можна поворожити на долю, кохання та удачу. Прості і оригінальні варіанти купальських ворожінь на природі і в домашніх умовах розповість Styler.

Любовні гадання на Івана Купала

Найбільш відоме ворожіння на Івана Купала - плетіння вінків. Це старовинний спосіб, за допомогою якого дівчина може дізнатися, коли вона зустріне свого судженого і зіграє весілля.

Купальським вечором потрібно сплести вінок з польових трав і квітів. Щоб ворожіння збулося, в вінку повинен бути лопух, іван-да-мар'я, ведмеже вушко, трава тим'ян. Також в нього необхідно вставити запалену свічку, потім пустити вінки по воді і спостерігати, що буде відбуватися далі:

  • Якщо вінок швидко тоне - це означає, що весілля в цьому році дівчині не варто очікувати;
  • Якщо свічка в вінку гасне, значить суджений розлюбив;
  • Якщо вінок запливає далі інших, то і дівчина буде найщасливішою з тих, хто бере участь у ворожінні;
  • Якщо вінок пристав до берега - поганий знак: бажане не збудеться, якщо ж навпаки, вінок пливе далеко і швидко, то варто чекати щастя і кохання.

Ворожіння на Івана Купала на вінкахФото: Ворожіння на Івана Купала на вінках (photographers.ua/AnatolTyshkevich)

Ворожіння в ніч на Івана Купала також пов'язані з вогнем. Щоб дізнатися наскільки міцні почуття закоханої пари, потрібно стрибнути через купальське вогнище взявшись за руки. Якщо під час стрибка руки не розімкнуться, союз буде щасливим довгі роки.

Ворожіння на Івана Купала в домашніх умовах

Поворожити в саму містичну ніч літа можна і не виходячи з дому. Для купальських ворожінь знадобляться прикраси, вода і трави. Існує кілька популярних і досить простих способів поворожити на Івана Купала.

Ворожіння на Івана Купала по воді

На заході 6 липня слід налити води в миску, загадати бажання і кинути в воду камінчик, коли сонце перетне лінію горизонту. Потім потрібно порахувати число кіл на воді. Парна кількість означає, що задумане незабаром виповниться.

Купальське ворожіння на достаток в родині

Ворожіння в ніч на Івана Купала на воді виконують задумане і можуть принести матеріальне благополуччя. Щоб залучити в дім гроші, увечері 6 липня слід покласти в ємність з водою срібні або золоті монети і протримати їх у воді до світанку, потім злити воду, а гроші загорнути в хустинку і заховати.

На Купала ворожать по воді і за допомогою рослинФото: На Купала ворожать по воді і за допомогою рослин (pixabay.com/congerdesign)

Ворожіння на бажання з квітами

У купальський вечір потрібно зібрати букет польових квітів, а перед сном покласти невеликий пучок з нього під подушку і загадати бажання. Прокинувшись вранці, слід перерахувати кількість гілочок в пучку - якщо їх 12, то бажання обов'язково збудеться.

Ворожіння на Івана Купала на здоров'я

Для цього способу знадобиться кілька травинок рослини мучниця (ведмеже вушко), по кожній гілочці на члена сім'ї. Того, чия гілочка зів'яне першою, незабаром очікують хвороби. Той, чия травинка найдовше залишиться зеленою і свіжою, хворіти не буде весь рік.

Віщий сон на Купала

Щоб дізнатися про своє майбутнє уві сні, в купальську ніч потрібно покласти під подушку 7 різних польових квітів, зібраних святковим вечором.