ua en ru

Хелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декору

Хелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декору Фото: Гарбуз - традиційна прикраса Хеллоуїна (KakProsto.ru)

Як прикрасити будинок для вечірки на Хелловін своїми руками. Кращі ідеї для декору - в матеріалі Styler

напередодні свята нечисті Styler пропонує цікаві ідеї на Хелловін своїми руками: домашній декор, креативні прикраси, незвичайні образи – все оригінальне, щоб вечірка жахів в ніч на 1 листопада пройшов незабутньо.

Ідеї на Хелловін: яскраве прикраса кімнати

Головний символ свята – "ліхтар Джека", який за легендою відлякує з дому злих духів. Світиться гарбуз на Хелловін своїми руками зробити дуже просто. Для цього маркером попередньо необхідно нанести на поверхні плоду малюнок. Потім відрізати верхівку і ложкою акуратно видалити серцевину. Внутрішня поверхня гарбуза повинна стати гладкою. Після цього ножем вирізати отвори по малюнку, вставити всередину свічку і накрити кришкою, яка була зрізана на етапі очищення серцевини.

Вампірський Хелловін своїми руками: ідеї для декору

Аплікації у формі кажанів – креативне рішення для святкового оздоблення кімнати. Вирізати "літаючих вампірів" легко за складеним шаблоном з чорного паперу. Зграю мишок різного розміру можна розмістити на стінах або стелі.

Хелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декору

Фото: Шаблони для аплікацій "летючі миші" на Хеллоуїн (uytvdome.ru)

Привиди на Хелловін: ідеї для вечірки, які налякають гостей

Улюблена святкова традиція на карнавалі нечисті – лякати друзів. Запросіть своїх гостей в напівтемну кімнату з привидами, виконаними з наступного відео-майстер класу, і вони точно залишаться під враженням від побаченого. Щоб зробити привид знадобиться простий набір речей: пляшка, повітряна кулька, скотч, марля, палички або медичні шпателі, клей ПВА, вода.

Світлова гірлянда з привидів прикрасить вікно, стіни або дверні прорізи в кімнаті. Використовуйте новорічну гірлянду з круглими лампочками, кожну з яких потрібно обернути в заздалегідь підготовлені клаптики білої тканини, прорізавши в них отвори для проводу. Зафіксувати тканину потрібно ниткою. Маркером можна намалювати примарі очі і рот.

Хелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декору

Фото: Майстер-клас з виготовлення гірлянди з привидів (homester.com.ua)

Моторошні образи на Хеллоуїн

У всьому світі ніч з 31 жовтня на 1 листопада відзначають маскарадами і костюмованими вечірками. Styler вже розповідав, як вибрати наряд і зробити макіяж на Хеллоуїн, і якщо ви не хочете витрачатися на прокат костюмів, можна зробити маску на свято своїми руками.

Відео майстер-клас з виготовлення маски птиці:

Проста саморобна маска з мереживною тканини також буде виглядати дуже оригінально в доповненні до святкового макіяжу. Для її виготовлення знадобиться щільний картон, мереживо, клей, стрічка. З картону слід вирізати шаблон маски з отворами для очей, за допомогою клею закріпити мереживо і стрічку, щоб зав'язувати маску на голові..

Хелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декору

Фото: Проста маска на Хеллоуїн (pustunchik.ua)

Хеллоуїн-ідеї для свята: вирізаємо і прикрашаємо

Неповторний святковий колорит створюють такі персонажі як чорні кішки, привиди, павуки. Їх просто вирізати з шаблонуиз ватману і потім прикрасити кімнати в будинку по своєму бажанню. Підбірка надихаючих варіантів прикрас і шаблонів декору до Хелловіну.

Хелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декоруХелловін своїми руками: ідеї для вечірки та декору

Фото: Ідеї для Хеллоуїна (parties-and-picnics.org, uytvdome.ru)