ru ua

Костюми на Хелловін: найстрашніші ідеї

Костюми на Хелловін: найстрашніші ідеї Фото: Страшний костюм для Хеллоуїна (avivas.ru)

Оригінальні костюми на Хеллоуїн 2016, які можна зробити самому, і самі яскраві образи для вечірки напередодні Дня всіх святих

Хочете дізнатися, як створити креативний наряд і перевтілитись в героя з фільму жахів? А може вам більше до душі образ казкової принцеси? Кращі костюми на Хеллоуїн 2016 у підбірці від Styler.

Костюми на Хеллоуїн для дівчат

Серед найбільш улюблених і актуальних жіночих костюмів для Хеллоуїн для дівчат - образ відьми. Оригінальний капелюшок злої чаклунки можна зробити своїми руками. Для цього знадобляться: щільна чорна тканина, картон, мереживо, тасьма , ножиці, клей, аксесуари для прикраси.

Не менш популярний останнім часом образ Малефисенты. Ріжки, як у головної героїні однойменного фільму, допоможе зробити цей відеоурок:

Романтичні образи для дівчат на Хеллоуїн теж вітаються, правда романтика цього свята відрізняється від звичних рожевих рюшів і ніжних мережив. На бал нечисті 31 жовтня можна прийти навіть у весільній сукні, ставши нареченою Франкенштейна або героїнею мультфільму Тіма Бертона "Труп нареченої".

Образ "Труп нареченої" на ХелловінФото: Образ "Труп нареченої" на Хеллоуїн (vseodetyah.com)

Також читайте цікаві ідеї Хеллоуїн, які можна зробити своїми руками.

Ще кілька ідей в галереї:

Костюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеї

Хеллоуїн костюми: ідеї від знаменитостей

Свято нечисті 31 жовтня – час для маскарадів, де можна проявити всю свою фантазію і не соромитися сміливих, страшних образів. Хелловін відзначають у всьому світі, і навіть зірки вбираються в неймовірні костюми, зображуючи героїв і персонажів фільмів жахів страшних казок. Роберт Дауні-молодший в образі тигра, "старенька" Хайді Клум, "черепашки-ніндзя" Ріанна, клоунеса Pink – деколи в Хеллоуїн знаменитостей просто не дізнатися.

Костюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеї

Фото: Зоряні костюми на Хеллоуїн (elle.ru)

Хеллоуїн костюми своїми руками не для вразливих

Лякаючі образи – ідеальний варіант для тих, хто хоче провести вечір Хеллоуїна незабутньо. З допомогою наступного святкового аксесуара ваш наряд надовго запам'ятається друзям:

Костюм лікаря-вбивці робиться дуже легко, але при цьому виглядає досить моторошно. Щоб на Хеллоуїн приміряти на себе образ "Доктор смерть" знадобиться білий медичний халат і червона фарба, якою потрібно намалювати плями крові. Завершеності образу додадуть окуляри і маска "чумного" лікаря на обличчі.

Вибрати запам'ятовується і страшний костюм на Хеллоуїн допоможе надихаюча добірка самих страшних ідей для святкового образу.

Костюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеї

Фото: найстрашніші образи на Хеллоуїн (photochronograph.ru, glamour.ru)

Смішні Хеллоуїн костюми для дітей і дорослих

Дитини на свято можна нарядити в костюм яєчні. Для цього потрібна біла простирадло, нитки, ножиці, жовта фарба чи клапоть тканини жовтого кольору. З простирадла необхідно зшити мішкуватий накидку, потім в центрі неї намалювати коло жовтою фарбою або пришити жовтий клапоть.

Наряд-яєчня для дітей на ХеллоуїнФото: Наряд-яєчня на Хеллоуїн (buzzfeed.com)

І на завершення ще одна підбірка костюмів на Хеловін 2016 для діток, а також веселі ідеї образів для дорослих:

Костюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеїКостюми на Хелловін: найстрашніші ідеї

Фото: Позитивні образи для Хеллоуїна 2016 (tochka.net, allforlady.info, Icostumes.com.ua)