ua en ru

Новий герой: в мережі виправдали обвинувачуваного у підпалі магазину Roshen

Новий герой: в мережі виправдали обвинувачуваного у підпалі магазину Roshen Підпал магазину Roshen в Києві (колаж РБК-Україна)

Підпал магазину Roshen в Києві був розслідуваний менше ніж за дві години

Підпал магазину Roshen в Києві стався близько 16:00, буквально протягом години поліція заарештувала підозрюваного. У мережі вважають, що правоохоронці працюють оперативно тільки в разі, якщо шкода завдається впливовим особам, простим громадянам доводиться чекати розслідування злочинів у порядку загальної черги. Вони також вважають підозрюваного невинним, про що написали під публікацією РБК-Україна в Facebook.

Користувачі активно коментують арешт палія магазину ROSHEN.

  • Яке цікаве життя, Бузину вбили - не знайшли (вбивцю - ред.), Шеремета вбили - не знайшли (вбивцю - ред.), а тут сірник не встиг запалити, раз і в наручниках.
  • Даремно, краще затримали б свинарів!!! Тих, хто краде мільйони не чіпають!!!!
  • Ти дивись. Якщо хочуть, швидко знайшли. А як з іншими злочинами? Чи тільки для Порошенка?
  • Звільнити і виплатити компенсацію. Не винен!
  • Яке моментальне розкриття злочину! А у звичайних громадян справи розслідуються роками!
  • Шкода, що знайшли...
  • Молодець! Ось це справжній Мужик! Почекай до виборів, наші тебе відпустять!!! Скоро у всіх злодіїв будуть палати їх палаци! Довели людей до крайності ШАКАЛИ!!!!
  • Уважуха тобі, братухо, тримайся.
  • Молодець, треба б з президентом разом - спалити магазин. Тримайся - ти герой!!!!

У поліції заявили, що підозрюваний є активістом екстремістської організації, його метою була дестабілізація ситуації в столиці, а також зрив виборів у країні.

"Щодо особи затриманого за підозрою у вчиненні цього правопорушення: встановлено, що він - активний учасник численних вуличних акцій, які відбуваються у місті Києві, і є членом радикальної екстреміської організації, керівник якої затриманий СБУ і знаходиться в СІЗО. Метою цієї оргізанізації була дестабілізація ситуації у столиці та зрив виборів. Зараз із ним проводять першочергові слідчі дії. Також є підстави вважати, що він причетний до нічного підпалу магазину на Оболоні. Збирається доказова база", - заявив начальник ГУ НПУ Києва Андрій Крищенко.

Цікаво, що це була друга пожежа в магазинах Roshen за одну добу. Так, пізно ввечері 17 березня невідомі підпалили будівлю магазину біля станції метро "Героїв Дніпра".

Раніше ми писали, що Порошенко задекларував ще 15 млн гривень доходу.