ru ua

iPhone для мільярдерів: британська компанія випустила новий смартфон за 113 тисяч доларів

iPhone для мільярдерів: британська компанія випустила новий смартфон за 113 тисяч доларів Фото: twitter.com/appleinsider

Британська компанія представила новий смартфон

Британська компанія Goldgenie, яка виготовляє ексклюзивні речі, оздоблені золотом і дорогими каменями, представила новий iPhone XS Billionare Gold Edition. Про це повідомляє AppleInsider.

Можливо, представлений смартфон – це iPhone 2018 року з лакшері-обробкою на корпусі. Його оболонка виконана із золота. На задній панелі є логотип Apple і лінійка Billionare Solid Gold edition.

Смартфон вийде в одній версії і у нього буде 256 ГБ вбудованої пам'яті. Його ціна складе 113 000 доларів, що у 100 разів дорожче звичайної версії.

До речі, нові смартфони компанія Apple представить вже в вересні 2018 року. Їх буде три.

Раніше ми писали про те, як українці трансформують музичну індустрію з допомогою блокчейна.

У цьому році Україна піднялася на чотири позиції у рейтингу легкості ведення бізнесу від Світового банку (СБ) "Doing Business 2018". Тепер ми 76-і серед 190 країн.

Нагадаємо, в месенджері WhatsApp з'явилася нова важлива функція.

Раніше вчені з американського університету Wharton в штаті Пенсільванія (США) в рамках досліджень на тему ієрархічної поведінки людей з'ясували, як гормон тестостерон впливає на чоловіків при виборі дорогих товарів.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Чим небезпечні смартфони і як уберегтися від їх впливу