NASA повідомило, що колонізує наступним після Марса

STYLERНаука і техніка        28.11.2016 - 11:33
Фото: Сатурн і Титан (svs.gsfc.nasa.gov)
Фото: Сатурн і Титан (svs.gsfc.nasa.gov)

В аерокосмічному агентстві вже визначилися з наступною метою

Найбільш підходящим для колонізації людиною виявився один із супутників Сатурна – Титан. Про це повідомляє планетолог НАСА Аманда Хендрікс з колегами Scientific American.

"Крім Марса, наступним потенційним домом для людини можуть стати супутники Юпітера і Сатурна. Є безліч варіантів серед них, але переможець очевидний. Титан є самим схожим на Землю небесним тілом", — сказав він.

Титан також як і Земля має рідкі озера, тільки вони складаються не з води, а з вуглеводнів. На відміну від Марса він має щільну атмосферу, на 95% складається з азоту. Крім того, магнітне поле газового гіганта дозволяє захистити знаходяться на поверхні супутника тіла від космічної радіації. При цьому атмосферний тиск біля поверхні супутника в 1,5 рази більше, ніж на Землі. Це дозволить спростити пристрій скафандра для потенційних колонізаторів. Єдиним препятсвие на шляху колонізації вчені бачать низькі температури на Титані, досягають мінус 180 градусів Цельсія.

Зате наявність вуглеводнів і водяного льоду в надрах Титану дасть можливість не думати про ракетному паливі. А для будівництва будинків пропонують використовувати пластмасу.

Нагадаємо, раніше NASA показало, що будуть їсти марсіанські космонавти в космосі.

On Top