ua en ru

Екстрасенс повідала про майбутнє Ані Лорак і Сергія Лазарєва

Екстрасенс повідала про майбутнє Ані Лорак і Сергія Лазарєва Ані Лорак і Сергій Лазарєв (колаж РБК-Україна)

Ані Лорак не любить Сергія Лазарєва, впевнена відома таролог і екстрасенс

Ані Лорак не перебуває у відносинах з Сергієм Лазарєвим. Про це повідала російська таролог і екстрасенс, яка розповідає про особисте життя зірок шоу-бізнесу.

За її словами, про яку-небудь ідилію в романтичних стосунках артистів мова не йде. Більш того, зараз у пари досить натягнуті відносини.

"Карта говорить, що одного з партнерів стосунки обтяжують. І, судячи з усього, переймається цими відносинами саме Лорак. Вона розгублена і намагається осмислити подальший шлях: "А чи треба?" Їй, безумовно, подобається увага молодої людини, але в планах все-таки відійти подалі", - розповіла екстрасенс.

Сергій у свою чергу намагається не тиснути і залишатися привітним. Він, каже таролог, втомився від прохолодності Кароліни. При цьому все-таки відчуває, що варто продовжувати залицяння, адже у нього "досить серйозні плани у відношенні Ані і бажання створити міцну сім'ю".

Екстрасенс повідала про майбутнє Ані Лорак і Сергія Лазарєва

Ані Лорак і Сергій Лазарєв (фото: instagram.com anilorak)

Але при всьому цьому, впевнена екстрасенс, у відносинах Лазарєва і Лорак акцент буде робитися на матеріальну складову.

"Можливо, спільний музичний проект. У всякому разі, емоційний дискомфорт залишиться. І навіть концентрація на вирішенні якихось матеріальних завдань не зблизить емоційно. Подальше майбутнє - відстороненість або дуже слабкий взаємозв'язок", - резюмувала фахівець.

Нагадаємо, що в мережі знайшли доказ того, що Ані Лорак не вагітна. Але якщо ж вона завагітніє і у неї народиться син, то вона може назвати дитину на честь загиблого брата.